Freez menu - wolne działanie

autor: xPaTr0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Freez menu

★ Apprentice

A jaką karte graficzną posiadasz?

Wiadomość 11 z 36 (714 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

★★★★ Novice

Radeon HD 6900

Wiadomość 12 z 36 (702 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 zawiesza sie w menu

★★★★ Novice

Niestety nie pomogło.

Masz może jeszcze jakieś pomysły?

Wiadomość 13 z 36 (706 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 zawiesza sie w menu

Niestety, ale bazując na Twoim komentarzu z innego tematu, muszę stwierdzić, że Twoja karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry.

Wiadomość 14 z 36 (697 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 zawiesza sie w menu

★★★★ Novice

Podczas bety testowałem bf-a i sam byłem zdziwiony, ze śmiga na tej karcie. Postanowiłem kupić, grałem do tej pory bez problemów w 30-40 FPS w fullhd i minimalne/średnie detale. Po aktualizacji coś zepsuli. Trochę szkoda, bo nim tak się stało zakupiłem premium.

Wiadomość 15 z 36 (690 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

Community Manager

Hej @xPaTr0

 

Tak jak wspomniał @SylwesterSpalony, konfiguracja Twojego komputera jest poniżej minimalnych wymaga, które możesz znaleźć tutaj. Jeśli de instalacja sterowników nie pomoże, uruchom komputer w trybie czystego rozruchu, aby go"odciążyć" od innych programów. Jeśli kupiłeś grę poprzez Origin sprawdź czy możesz skorzystać z Gwarancji zadowolenia z gry, lub skontaktuj się z nami telefonicznie

 

@Bobas77 prześlij nam proszę plik DxDiag i dokładny model Twojej karty graficznej (HD 6950?), prawdopodobnie związane jest to z tą samą kwestią, ale chciałbym mieć pewność. 

 

Połączyłem również utworzone przez Was wątki jako, że tyczyły się tego samego problemu.

Wiadomość 16 z 36 (685 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

★ Apprentice

Hej, Grę kupiłem tydzien po premierze, podaczas zakupu zdawalem sobie sprawe ze moj komputer nie spełnia wymagań minimalnych, ale stwierdzilem ze skoro beta dziłała mi w 30-40fpsach to pelne wydanie gry rowniez, i tak było, gra działała normalnie, grac się dało, bardzo rzadko zdarzały sie spadki poniezej 30fps, no i gdy wyszła ostatnia aktualizacja gra zaczeła sie zawieszac w menu, spróbuje jeszcze uruchomic system w czystym rozruchu, najbardziej boli mnie to że zakupiłem premium przed tą aktualizacją...

Wiadomość 17 z 36 (672 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

★★★★ Novice

AMD Radeon HD 6900 Series

W załączniku przesyłam log

Wiadomość 18 z 36 (670 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

★★★★ Novice

@xPaTr0 mam ten sam ból co Ty Standard smile

Wiadomość 19 z 36 (670 wyświetleń)

Dot.: Freez menu

★ Novice

Mam chyba podobny problem.

Zaraz po włączeniu gra się zamraża, do momentu np. zrzucenia programu na pasek ( ALT+TAB), a po powrocie do gry, menu działa do pierwszego kliknięcia i znów zamarza...

Poniżej link z uruchomienia gry.

https://www.youtube.com/watch?v=WlWkOkZmdgs&feature=youtu.be

 

ALT+TAB w sekundzie: 0:26, 0:42, 0:52, 1:04, 1:18, 1:26, 1:37, itd.... (widać to, tylko jako przeskoki/rozciągnięcia rozdzielczości).

 

Sama gra działa, ale niezbyt satysfakcjonująco. Przy ustawieniach ULTRA i rozdzielczości 1920x1080 (komp.: i5-7400, gtx1070, 8gb ram), płynność oceniam na ok 20-30 fps...

Wiadomość 20 z 36 (647 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem