Fifa 18 gra się nie uruchamia - nie rozwiązano?

autor: Bloodwyn18
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 18 gra się nie uruchamia - nie rozwiązano?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam! 
Tematu dodany do rozwiązanych jednak nigdzie nie zostało podane dobre rozwiązanie. Nikomu przeinstalowanie fify albo orgina nie pomaga. 

O co chodzi z tą grą? Po wciśnięciu graj odpala się na 2 sekundy w "Procesach Menadżera Zadań" i wraca do punktu wyjścia tzn. orgina z opcją fify "graj" 
Nie odpala się nawet okno z ustawieniami.. 3 dzień siedzę i próbuję to rozwiązać. 10 reinstalacja chyba niczego nie da.. 
Ma ktoś pomysł jaki program może blokować uruchomienie lub jaki pomoże uruchomić ? 

PS:Co robiłem? (Reinstalacja origin, fify na kilka dysków z ustawieniami domyślnymi i swoimi, aktualizacja wszystkich sterowników, otwieranie z zgodnością Windows 7/jako administrator, Wyłączanie i odinstalowanie McAfee..


DANE KOMPUTERA:
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @2.67GHz
Ram: 8,00 GB

Typ: Windows 7 64-bitowy system operacyjny

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTS 250

DirectX 11

200GB wolnego miejsca na dysku

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (218 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 18 gra się nie uruchamia - nie rozwiązano?

★★★ Newbie
Mnie pomógł sposób z pewnego wątku: http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/FIFA-18-trial-nie-wlacza-sie/td-p/6270988/page/3 Dotyczy on wersji trial, jednak u mnie zadziałało na standardowej. Wystarczy usunąć, bądź wyciąć i wkleić np. na pulpit, pliki "193608.dlf" oraz "193608_cached.dlf". W innym wątku ludziom pomogło usunięcie najnowszej aktualizacji Windowsa, jednak u mnie nawet po tym problem pozostawał bez zmian.  Radzę jednak spróbować obu rozwiązań. Pozdrawiam
Wiadomość 2 z 2 (192 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA