Dot.: Fifa 17 zacina się podczas wyboru języka.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 17 zacina się podczas wyboru języka.

★★★ Newbie

Witam. Mój problem polega na tym, że gdy klikam ,,graj,, okno ładowania gry z Reusem wyskakuje po ok. 5min. a gdyby tego było mało to jak już się załaduje, i wyskakuje flaga z wyborem języka, zamiast polskiej wyskakuje brytyjska, flaga rusza się ok 1 sekundę i gra się zawiesza... Jakieś pomysły czym to może być spowodowane? Dodam że gre kupiłem w tym samym dniu co komputer. Przez 2miesiące gra działała poprawnie... Bardzo proszę o pomoc! :/

Wiadomość 1 z 3 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 zacina się podczas wyboru języka.

Community Manager

Hej @kukulek110

 

Opisany przez Ciebie problem może być związany z ustawieniami gry które trzeba będzie "odświeżyć" Standard smile.

 

Spróbuj tego:

 

1. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki. 

2. Przywróć grę do ustawień fabrycznych (zalecam, abyś przed wykonaniem tego zrobił sobie kopię zapasową swoich zapisanych gier w karierze i "Droga do sławy") 

 

- Zmień nazwę folderu FIFA 17 ( znajdującego się w folderze Dokumenty ) na "FIFA 17 kopia"

- W lokalizacji FIFA 17\settings są Twoje lokalnie zapisane stany gier (jeżeli opcja "Zapisy gier w chmurze" jest wyłączona jest to jedyne miejsce gdzie są one przechowywane) 

 

3. Przejdź do programu Origin, kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry i wybierz Napraw. Po chwili powinieneś otrzymać komunikat iż gra jest gotowa do uruchomienia.

 

Po kliknięciu "Graj" gra uruchomi się ( jeżeli masz aktywne przechowywanie zapisów gier w chmurze, wybierz najnowszy zapis ). 

 

Mam nadzieję, że to rozwiązało Twój problem Standard smile.

 

 

 

Wiadomość 2 z 3 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 zacina się podczas wyboru języka.

★★★ Newbie
Witam mam tak samo zrobiłem wszytko co jest napisane i nie działa. O co chodzi? :/
Wiadomość 3 z 3 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA