Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

autor: gawrys5111
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

[ Edytowane ]
★ Novice

Tak jak w temacie, nie wiem co się dzieje, Fifa nie działa na moim koncie origin, sprawdzałem u 3 kolegów na różnych komputerach, gdzie oni grali na własnych kontach, a na moim koncie u nich właśnie FIFA wyłączała się po ekranie ładowania z Reusem.

Wiadomość 1 z 10 (4 147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

Community Manager (retired)

Cześć @gawrys5111 

 

Trafiłeś w dobre miejsce! 

 

Z Twojego opisu wynika iż pliki zapisu/ustawień mogły ulec uszkodzeniu i zsynchronizowane w chmurze mogą powodować problemy nawet na innych komputerach dlatego spróbuj to co mam dla Ciebie poniżej:

 

USZKODZONE PLIKI ZAPISU/USTAWIEŃ  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

INFO: Mieliśmy niestety zgłoszenia, że antywirus AVG czy Mcaffe mogą powodować właśnie taki stan rzeczy

 

Powodzenia :eahigh_file:Soccer ball

Wiadomość 2 z 10 (4 102 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

★★★ Newbie

Dzieki! 

Fifa juz działa tylko w złej jakości obrazu i bardzo zmalała liczba fps choć w ustawieniach próbowałem juz to zmieniać.

Można to jakoś naprawić?

Wiadomość 3 z 10 (3 873 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

★★★ Newbie

Witam dzięki Panu muszę jeszcze raz pobirać gre.

Wiadomość 4 z 10 (3 864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

★★ Novice

Nie wiem czy to ten sam błąd ale wybieram start gry i nic się nie dzieje, w procesach fifa 17 jest widoczna i uruchomiona lecz na ekranie nic się nie pojawia. próbowałem zrobić tak jak napisane wyżej, uruchamianie ze zgodnością, odinstalowanie gry nowe sterowniki... nic nie pomaga dodam ze gra działała bez zarzutu do tej pory, na YT istnieją filmiki instruktarzowe jak to naprawić ale pobieranie instalowanie plików które sugerują ze to wirus czy robal jest co najmniej nie na miejscu. może jakiś update ma winę?!?

Wiadomość 5 z 10 (3 803 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

Community Manager

@samik1234567

 

Zmniejsz ustawienia graficzne gry do minimum, upewnij się, że sterowniki do karty graficznej są zaktualizowane i uruchom ponownie komputer. Wykonując kroki zaproponowane przez @EA_Odix, sprowadziłeś grę do ustawień fabrycznych, przy ponownym uruchomieniu gra powinna dostosować optymalne ustawienia dla Twojego komputera. 

 

@dmocheu

 

Z kolei u Ciebie może być to spowodowane uprawnieniami jakie ma Origin/FIFA 17. Spróbuj poniższego: 

 

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)
Wiadomość 6 z 10 (3 783 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

★★ Novice

Zrobiłem tak jak napisałeś gra nadal wisi w procesach i obciąża procesor tak na 35% ale się nie uruchamia :/ tak trochę wygląda jak by była zminimalizowana ale nie można jej przywrócić.

dziwne jest to ze działała poprzednio teraz dojdzie do Reusa i na tym się kończy przygoda z fifą  

Wiadomość 7 z 10 (3 771 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

Community Manager

@dmocheu Nawet po wykonaniu kroków od @EA_Odix, dodaniu wyjątków do programu antywirusowego i uruchomieniu gry jako administrator gra nadal wisi w procesach? Prześlij nam proszę DxDiag

Wiadomość 8 z 10 (3 735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

★★ Novice

tak ustawienia jako administrator i wisi po ekranie z Reusem w załączniku logi z dxdiag-a

Wiadomość 9 z 10 (3 698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 wyłącza się po ekranie z Reusem tylko na moim koncie origin.

★★ Novice

U mnie pomógł reinstal systemu wszystko działa Standard smile dzięki za pomoc 

Wiadomość 10 z 10 (3 542 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA