Dot.: Fifa 17 pc nie włącza się

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Fifa 17 pc nie włącza się

★★ Novice

Witam, to znów ja! Tym razem żeby było śmieszniej sama gra się nie uruchamia( gram na pc) Z początku myślałem że to problem Origina, ponieważ gdy wybieram już na tym "mini pulpicie z fify" "GRAJ" Ikonka Origina miga na pomarańczowo, jak gdyby jakiś komunikat się pojawił, więc przeinstalowałem Origin, problem nie ustąpił, zainstalowałem fife od nowa, nadal nic. A problem Origin też raczej to nie jest gdyż Battlefield i inne gry uruchamiają się bez problemu. Problem pojawił się 2 dni temu. 

PS. Uruchamiałem jako Administrator, oraz zmieniałem zgodnosći , co też nic nie zmieniło Wink 

Wiadomość 1 z 2 (943 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Fifa 17 pc nie włącza się

Community Manager

Hej @SensiGYR

 

Witaj ponownie Standard smile 

 

Zacznijmy od sprowadzenia gry do ustawień domyślnych. 

 

 

Spoiler

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

PS. Po utworzeniu nowego działającego profilu, istnieje szansa przywrócenia zapisów Kariery. Spróbuj przekopiować zapisy z folderu Dokumenty\Fifa 17 kopia\settings (Career w nazwie) do nowo utworzonego folderu Dokumenty\Fifa 17\settings. 

Po wykonaniu powyższych kroków napraw grę z poziomu programu Origin, poczym uruchom grę oraz program Origin wedle instrukcji poniżej.

Spoiler
1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
8. Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
9. Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (punkty 1-4)

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (935 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA