FIFA Ultimate Team - wyrzucanie z serwerów

autor: Matiquel1999cpg
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Rozłączanie z ut

★ Novice

Witam, kolejny raz kur... Mam sytuację że wygrywam mecz a tu po zakończeniu meczu jak chcę wyjść do menu to mi wyskakuje błąd połączenia z UT i po ponownym połączeniu okazuje się że niby się rozłączył em i mam przegrany mecz... Naprawicie to w końcu czy mam sobie zapisywać te mecze i pózniej napisać reklamację z zadaniem zwrotu pieniędzy? Bo macie nie sprawna usługę?

Wiadomość 1 z 5 (3 139 wyświetleń)

FIFA Ultimate Team - wyrzucanie z serwerów

★ Novice

Witam,

Wygrywam mecz 2-0 , wszystko płynnie chodzi nie ma żadnych lagów i nagle, gdy przeciwnik strzela na 2-1 wywala mnie z serwerów EA i pokazuje się komunikat, że "Utracono połączenie z serwerami EA". Cały czas miałem internet i na pewno to nie było z mojej winy. Jak zalogowałem się do UT ponownie to wyświetlił się komunikat "Wygląda na to, że opuściłeś itp" .  Dodam, że działo się to wszystko podczas FUT Champions i był to bardzo ważny mecz. Jest jakaś szansa na "odzyskanie" tego meczu ?

Pozdrawiam.

Wiadomość 2 z 5 (3 148 wyświetleń)

Dot.: Rozłączanie z ut

Community Manager (retired)

Witam @rafik1984pl @Matiquel1999cpg

 

Rozumiem, że utrata połączenia w meczu jest frustrująca jednak ze strony forum czy pomocy EA nie jesteśmy w stanie przywrócenia już rozegranego meczu albo dodania kolejnych prób np. w eliminacjach FUT Champions czy w samej lidze weekendowej. Połączenie w grze Fifa opiera się o technologię P2P i serwery pełnią inną rolę niż podtrzymane rozgrywki. 

 

Jeśli występują u Was problemy z połączeniem proszę abyście wpierw zajrzeli do specjalnie przygotowanego wpisu na naszym forum z bardzo pomocnymi krokami i instrukcjami.

 

Pomoc w przypadku problemów z połączeniem

 

Mam nadzieję, że poprawi to stabilność połączenia Fingers crossed

 

Wiadomość 3 z 5 (3 118 wyświetleń)

Dot.: Rozłączanie z ut

★ Novice

A co jeśli dysponuje się prędkością 100 mb stabilnego łącza a mimo to wywala błąd musi być po waszej stronie

Wiadomość 4 z 5 (2 282 wyświetleń)

Dot.: Rozłączanie z ut

★ Novice
@mcgreg82 dokładnie.. tez mam 100mb i lacze sie po kablu.. dziwne to ze rozlacza mnie tylko i wylacznie wtedy kiedy wygrywam... moze niektorzy gracze urzywaja jakich hackow? Ze jak juz nie ma szans na wygrana to wywalaja przeciwnika
Wiadomość 5 z 5 (1 904 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA