Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★ Novice
Witam. Mam zawodnika w trybie kariery w fifie 17 i mam co do tego trybu jedno zastrzeżenie. Chodzi mi o brak jakichkolwiek ofert transferowych. Menadżer zgodził się umieścić mojego zawodnika na liście transferowej. Jest na niej od około 6 sezonów i nie było ani jednej oferty. Wartość zawodnika to 135 mln €. Sądzę że wartość ma przy tym jakieś znaczenie ale nie aż takie żeby przez 6 sezonów nie było ani jednej oferty. Liczę na waszą pomoc w tej sprawie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Wiadomość 1 z 9 (11 828 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★★ Pro

Jak tworzyłeś zawodnika to podnosiłeś mu jego statystyki manualnie czy trenowałeś, aby osiągnąć dobry wynik? 

Wiadomość 2 z 9 (11 790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★ Novice
Może to wstyd przyznać, ale manualnie, stworzyłem zawodnika, dałem mu wszystko na maksa a w trybie kariery wybrałem ,,prawdziwego" zawodnika. To ma wpływ?
Wiadomość 3 z 9 (11 774 wyświetleń)

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★★ Pro

Przy rozpoczęciu kariery korzystałeś z najnowszych ustawień Online czy może jednak rozpocząłeś swoją przygodę bez aktualizacji składów? Widocznie żaden klub nie był przygotowany na zakup "Boga". 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 4 z 9 (11 769 wyświetleń)

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★ Novice
Na moją logikę jakbym dał aktualizację składów to by mi się skasowali obecni stworzeni przeze mnie piłkarze. Więc najpierw przywróciłem domyślne składy a później go stworzyłem. A przy tworzeniu kariery była opcja własnych składów i tak wybrałem
Wiadomość 5 z 9 (11 757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★★ Pro

@krystian720 przykro mi, ale chyb odkryliśmy błąd. Tak na marginesie. Kiedyś jak byłem młodszym graczem i zaczynałem dopiero swoją przygodę z grą FIFA zmieniałem statystyki na 99. Na początku był ubaw, ale później przychodziło znużenie. Dopiero kiedy to zrozumiałem potrafiłem w jednej karierze rozegrać 6 sezonów (FIFA13). Bawiłem się przy tym wyśmienicie. 

 

Próbowałeś usunąć prośbę o transfer? Może warto to uczynić i w przyszłym okienku transferowym warto poprosić o wypożyczenie niż sprzedaż. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 6 z 9 (11 749 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★ Novice
Próbowałem, na wypożyczeniu było zainteresowanie przez schalke. Możliwe że to specjalnie zostało tak zrobione. Teraz gram w trybie menedżera i jest fajnie. Dziękuję Ci za pomoc. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
Wiadomość 7 z 9 (11 746 wyświetleń)

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★★ Pro

@krystian720 no to co? Pozostało mi jedynie życzyć Ci dobrej zabawy. Tylko się nie przetrenuj Wink

Wiadomość 8 z 9 (11 744 wyświetleń)

Dot.: FIFA 17 Brak ofert transferowych

★★★ Newbie
@1Guma Vita Ja gram z kolei bramkarzem w trybie kariery aktualizowałem składy I nic ręcznie nie majstrował m w statystykach zawodników. Problem pojawia się już od Fify 17 na początku kariery mam oferty transferowe z różnych nich nawet bardzo ciekawe ale już od drugiego sezonu gdy mój overal przekracza 90 ist kompletny brak zainteresowania na rynku. W grę wchodzi ewentualnie jakieś wypożyczenie ale nigdy sprzedaż. Proszę o pomoc i poradę pozdrawiam
Wiadomość 9 z 9 (4 250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA