Działanie gry

autor: 1003073715289
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Działanie gry

★ Novice
W momencie gdy rozpoczyna się 2 połowa meczu pojawia się( na załączniku) i nie można dalej grać, a gdy się czeka nic się nie zmienia.Ta sytuacja zmusza mnie do wyłączenia i włączenia Xbox,przez to działanie tracę fifa coins, mecz zostaje zapisany jako przegrany, a zawodnicy którzy strzelili bramkę nie mają tego zapisanego. Grałem kilka meczy by sprawdzić czy to jednorazowy błąd ale okazało się że nie przez co straciłem jeszcze więcej
Wiadomość 1 z 7 (209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Działanie gry

Community Manager

Hej @1003073715289

 

Jeżeli Twoja konsola łączy się z internetem poprzez Wi-Fi, sugerowałbym połączyć ją poprzez kabel. Wykonaj kroki sugerowane przez pomoc Microsoft związanych z zawieszaniem się gier. Możesz również sprowadzić konsolę do ustawień fabrycznych zachowując dane gier. 

 

Czy gra zawiesza się również podczas meczy offline? 

 

Wiadomość 2 z 7 (203 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Działanie gry

★ Novice
Zrobiłem to co pan napisał i problem się nadal powtarza. Gdy gram mecz offline to jest dobrze. Chciałem jeszcze powiedzieć że mój Xbox live kończy się 10 czerwca, a ja nie mogę grać online
Wiadomość 3 z 7 (193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Działanie gry

Community Manager

Hej @1003073715289

 

Przykro mi, że nie możesz grać online Frown. Wykonaj zatem kroki zawarte w tym artykule przeznaczone dla Twojej konsoli. 

Wiadomość 4 z 7 (184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Działanie gry

★ Novice
Przez pewien czas działało ale jak dzisiaj chciałem zagrać mecz to problem się ponowił. Czy mógłby mi pan napisać od czego zależy ten problem?Jestem stałym państwa klijentem, może pan sprawdzić ile kupiłem fifa points od was, a tu ciągle powtarzający się błąd uniemożliwiający mi grę a pieniądze za które kupiłem fifa points zostały wyrzucone do kosza, bo nie mogę korzystać z tego za co zapłaciłem. Czy mam to zrozumieć tak że mam tu nic nie kupować, bo niemogę się tym bawić?
Wiadomość 5 z 7 (146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Działanie gry

★ Novice
I mam jeszcze jedno pytanie, bo miałem zamiar dzisiaj kupić w przedsprzedaży fifę 18 ale jeżeli ten problem będzie się powtarzał to nie opłaca mi się jej kupować, więc jak pan myśli- Czy ten problem będzie też w fifa 18?

Serdecznie pozdrawiam
Wiadomość 6 z 7 (145 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Działanie gry

Community Manager

Hej @1003073715289

 

 

Kroki, które wykonałeś, opierały się tylko na optymalizacji konsoli/połączenia. Upewnij się, że na Twoim routerze otwarte są odpowiednie porty i wykonaj test UOTrace. Jego wyniki załącz do sprawy i skontaktuj się z nami telefonicznie

 

Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje drugie pytanie tyczące się tego, czy ten sam problem będzie występował w kolejnej grze FIFA. 

Wiadomość 7 z 7 (127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA