Dot.: Dwie te same gry na jednym koncie?

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dwie te same gry na jednym koncie?

★★★ Newbie

Witam, 

mam dwie wersje jednej i tej samej gry NFS. Pierwsza okazała się nie być wersją PL, a na takiej mi zależało, sprzedawca wysłał mi drugą wersję, tym razem w języku PL, czy na jednym koncie mogę wprowadzić klucz do nowej wersji PL? Boję się, że otrzymam komunikat "ta gra jest już w twojej bibliotece" a język się nie zmieni. 

Wiadomość 1 z 4 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie te same gry na jednym koncie?

Community Manager (retired)

Witaj @1548976524954631

 

Jeśli dobrze zrozumiałam, przypisałeś już do swojego konta grę w wersji anglojęzycznej, jednak posiadasz również klucz do gry w polskiej wersji językowej, który chcesz wykorzystać na tym samym koncie EA?

 

W takiej sytuacji gra powinna zostać "zdublowana" na Twoim koncie (przypisujesz w tym momencie trochę inną wersję produktu, dlatego komunikat o posiadaniu gry nie powinien się pojawić). Najlepiej, aby przed dodaniem drugiego klucza, usunąć angielską wersję, jeśli zdążyłeś ją już zainstalować i pobrać grę ponownie po przypisaniu nowego kodu.

 

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek trudności w uruchomieniu polskiej wersji, skontaktuj się z naszym centrum pomocy. Nasi doradcy na pewno będą w stanie Ci pomóc Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie te same gry na jednym koncie?

★★★ Newbie

Dzięki Standard smile 

a jakaś podpowiedź w jaki sposób usunąć grę z konta? W internecie wszędzie widzę tylko wpisy, ze się nie da Standard smile 

Wiadomość 3 z 4 (342 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dwie te same gry na jednym koncie?

Community Manager (retired)

@1548976524954631

 

Chodziło mi raczej o odinstalowanie gry z komputera, nie usunięcie jej z Twojego konta Origin - taką możliwość mają jedynie doradcy z naszego centrum pomocy, po uprzedniej weryfikacji konta z właścicielem Wink

 

Samą grę możesz łatwo odinstalować w zakładce "Dodaj lub usuń programy" w Panelu sterowania Standard smile

 

Pozdrawiam!

 

Wiadomość 4 z 4 (340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem