Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

autor: skLadak_pL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★★ Apprentice

Kabaret, to jest jakos losowo, sledze rynek jakis czas i kart jest tak malo ze sie w glowie nie miesci. Odnosnie tego artykulu to czytalem ten sam, aczkolwiek wtedy bys mial informacje ze konto jest zawieszone, a nie ze dostep do FUT jest ograniczony bo zagral ktos malo meczow. Jak zwykle bronia sie po swojemu Standard smile

Wiadomość 11 z 45 (1 992 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

Community Manager

@skLadak_pL @Olbracht_Jan @sicoo1916@Danielos96_PL@xKvlinox

 

Wszelkie informacje na temat wcześniejszego dostępu do rynku transferowego znajdziecie tutaj oraz tutaj. Rozegranie meczy nie było jedynym kryterium branym pod uwagę, podczas przyznawania dostępu do Web App. 

 

Jeśli pojawia się Wam informacja mówiąca o tym by kontynuować rozgrywkę na konsoli/PC to nie jest to wynik błędu - Wasze konta nie zakwalifikowały się do wcześniejszego dostępu do Web App.

Wiadomość 12 z 45 (1 986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

to jakie byly kryteria zeby dostac sie @EA_Kuba ? dziwne bo mam dwa konta, jedno gdzie zagralem meczow 50 i drugie gdzie rozegralem blisko 1000, nie dziala mi to na ktorym mialem wiecej - co jest rownoznaczne z tym ze bardziej bylo aktywne, a dostep do WEB APP mam na tym smiesznym z 18 lvl :D

Ladnie sie oglaszacie odnosnie wczesniejszego dostepu do FUT a okazuje sie ze dostep ma okrojona ilosc graczy. Smiech na sali :D

Wiadomość 13 z 45 (1 983 wyświetleń)

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★ Novice

EA jak to EA kieruje sie tylko i wylacznie kryteriami znanymi sobie Wink temu damy temu nie, a na wszelkie pytania odpowiedza kluczami, nie podejda do nikogo jak ludzie bo po co, skoro nie musza...

 

@EA_Kuba

TAKA MARTWA TEORIE SLYSZALEM JUZ Z WASZEJ STRONY WIELE RAZY, A NIE TEGO OCZEKUJE TYLKO POMOCY, KONTA NIE ZAKWALIFIKOWALY SIE BO ? JEDYNY ARGUMENT JAKI MOZECIE W MOJA STRONE WYSTOSUNKOWAC TO TO ZE BYLEM AKTYWNY NA RYNKU TRANSFEROWYM W FIFIE 17, SPEDZILEM WIELE GODZIN NA WASZEJ APLIKACJI, WIEC JESLI TAK TRAKTUJECIE GRACZY, TO WIELKI SZACUNEK :-)

Wiadomość 14 z 45 (1 975 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★★ Apprentice

JAK UZYSKAĆ DOSTĘP – CO MUSISZ WIEDZIEĆ

  • Aby uzyskać wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App i towarzyszącej do FUT 18, musisz mieć klub FUT założony przed 1 sierpnia 2017 r.
  • Twoje konto FUT 17 musi cały czas istnieć.
  • Twoje konto musi mieć pozytywną historię. Jeśli Twoje konto w FUT 17 było zablokowane lub podejmowaliśmy względem niego inne działania, nie skorzystasz z wcześniejszego dostępu.




    WSZYSTKIE WYMOGI ZOSTALY SPELNIONE.
Wiadomość 15 z 45 (1 972 wyświetleń)

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★★★★ Novice

@EA_Kuba, rozumiem, że są kryteria, od których zależy przyznanie prawa do wcześniejszego rynku. Ale jednocześnie uważam, że jest coś nie w porządku, gdy dwaj tacy sami gracze (konta) są różnie traktowani i nikt nie jest w stanie (nie chce) mi powiedzieć dlaczego akurat ja jestem traktowany gorzej.

 

Jeśli jest powód, dla którego akurat ja nie mogę handlować, robić dziennych wyzwań, czy SBC, to chciałbym wiedzieć co w przeszłości zrobiłem źle lub czego nie zrobiłem. I co najbardziej irytujące: 1) w moim odczuciu, całkowicie nie zasłużyłem sobie na gorsze traktowanie (jestem takim samym klientem, płacę takie same pieniądze, powinienem być traktowany tak samo); 2) nikt nie podaje mi jakiegokolwiek uzasadnienia (bo uzasadnieniem na pewno nie są niesprecyzowane ,mityczne kryteria).

 

Tylko tyle i aż tyle.

Wiadomość 16 z 45 (1 967 wyświetleń)

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★ Novice

@EA_Kuba.  Twierdzisz, że to nie jest błąd a wasze celowe zagranie, związku z tym krótkie pytanie. Kto udzieli mi odpowiedzi z jakiego konkretnego powodu moje konto zostało w ten sposób zablokowane? Czy to jakaś tajemnica?

 

Wiadomość 17 z 45 (1 903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★★ Novice
Witam również mam z tym problem już któryś raz kontaktuje z ea z jakimś błędem zawsze jest ta sama odpowiedz "proszę czekać" podobno losowo włączają ludzia dostęp tylko sprawa wyglada tak ze co niektórzy maja już 200k coinsow na kontach a ja stpje z rynkiem Ea nie da mi tych coinsow nie zaproponują nic w ramach rekompensaty za stracony czas bo tak naprawdę stoję i nie zarabiam a prEz ten czas można było już dużo ciosów wydać i zarobić sbc tez nie mogę zrobić bo nie mogę kupić zawodników Wiec wielkie rozczarowanie z mojej strony ale ea nic nie zaproponowało darmowe coinsy ? Dodatkowe paczki? Nie bo oni nie maja rzekomo dostępu do gry bo jeszcze nie wyszła
Wiadomość 18 z 45 (1 875 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★★ Novice
Dodam ze po telefonie do ea i sprawdzeniu konta nie ma i nigdy nie było jakich kolwiek blokad
Wiadomość 19 z 45 (1 871 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dostep do rynku transferowego w aplikacji WEB APP.

★★★ Novice

wychodzi na to ze dostep do WEB APP zostal przyznany losowo, a nie jakas droga castingu o czym pisał @EA_Kuba. Bo ja rowniez nie mialem zadnych blokad na koncie, a dostepu nie mam, z kolei na drugim koncie gdzie zalozylem tylko do SBC, to dostep mam. Takze maslo maslane.

Wiadomość 20 z 45 (1 861 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA