Dot.: Dll problem

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Dll problem

★★ Novice

witam nie moge wlaczyc gry mam oto taki komnunikat co zrobic?  dodam ze na poczatku pokazywalo ze brakuje pliku mfplat.dll pobrałem go z sieci i wrzuciłem do folderu i teraz jest cos takiego

Wiadomość 1 z 5 (405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Dll problem

★★ Novice
Czesc Wczoraj walczylem z Tym.kilka godzin ale w koncu sie udalo po calkkwitym przeinstalowniu wszytskich c++ a także wgraniu wszelkich latek i patchy do windowsa 10 ktore znalazlem na stronie microsoftu ( dziwne ze wraz z upadtem nie pobiera sie wszystko) dopiero wtedy gdy ponownie wrzucilem plik mfplat do folderu z gra wszystko dziala wiec poki co temat do zamkniecia mozna go tez gdzies podpiac aby inny mogli z tego skorzystac w razie w ^^

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (575 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Dll problem

Community Manager (retired)

Cześć @JustMajkel

 

Błąd, który niestety pojawia się Ciebie przy każdej próbie uruchomienia gry, powiązany jest z pakietem Media Feature dla Windowsa, stąd moje pytanie: czy już próbowałeś zainstalować ten pakiet? Wondering

 

Jeśli nie, to poniżej zamieszczam odnośniki do stron z potrzebnym plikiem dla poszczególnych wersji Windowsa:

 

Windows 7

Windows 8

Windows 10

 

Koniecznie daj znać czy to pomogło. Trzymam mocno kciuki, aby się udało Fingers crossed

Wiadomość 2 z 5 (396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Dll problem

★★ Novice
Czesc Wczoraj walczylem z Tym.kilka godzin ale w koncu sie udalo po calkkwitym przeinstalowniu wszytskich c++ a także wgraniu wszelkich latek i patchy do windowsa 10 ktore znalazlem na stronie microsoftu ( dziwne ze wraz z upadtem nie pobiera sie wszystko) dopiero wtedy gdy ponownie wrzucilem plik mfplat do folderu z gra wszystko dziala wiec poki co temat do zamkniecia mozna go tez gdzies podpiac aby inny mogli z tego skorzystac w razie w ^^
Wiadomość 3 z 5 (576 wyświetleń)

Dot.: Dll problem

Community Manager (retired)

@JustMajkel

 

Super! Wielkie dzięki za przekazanie sprawdzonego rozwiązania :eahigh_file:

 

I oczywiście powodzenia w grze Wink Andromeda wzywa! Star

Wiadomość 4 z 5 (388 wyświetleń)

Dot.: Dll problem

★★★ Newbie

Witam!

 

Mam identyczny problem, z tyme u mnei zainstalowanie Windows Media Feature'a nic nie pomogło. Jakieś inne sugestie? Bądź ska pobrać tego mpflata czy jakoś tak z internetu i gdzie go dokłądnie wrzucić?

Wiadomość 5 z 5 (297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem