Dot.: Brak połączenia z serwerami EA w Battlefield 1 ps4

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak połączenia z serwerami EA w Battlefield 1 ps4

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, widziałem na forum parę tematów dotyczących sprawy lecz nie doszukałem się w nich mojego problemu dlatego postanowiłem otworzyć nowy temat. Mianowicie po ostatniej aktualizacji nie mogę zalogować się do serwerów ea z poziomu gry battlefield 1. Mam możliwość tylko zagrać w  kampanie, po naciśnięciu kwadrata w celu połączenia z serwerami pokazuje się napis łączenie jest tak przez chwile a następnie nic się nie dzieje. Dostosowałem się do zaleceń przekazanych odrębnych tematach lecz nie przyniosło to zamierzonego efektu. W załączniku przesyłam screena z testu UOTrace. 

Wiadomość 1 z 5 (994 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA w Battlefield 1 ps4

Czy przeglądałeś cały poprzedni powiązany z tym temat? Być może to rozwiązanie Ci pomoże.

http://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Brak-polaczenia-z-serwerami-battlefield-1-ps4/m-p/58820...

Wiadomość 2 z 5 (961 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA w Battlefield 1 ps4

★★★ Newbie

Tak skontaktowałem się z upc w tej sprawie nawet i wyszło na tyle że teraz wcale internetu nie mam. Czekam na montera śmieszna sprawa :D

Wiadomość 3 z 5 (955 wyświetleń)

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA w Battlefield 1 ps4

No więc pozostało tylko czekać. Daj znać czy wszystko będzie działać.

Wiadomość 4 z 5 (946 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak połączenia z serwerami EA w Battlefield 1 ps4

Community Manager

Hej @NiesfornyMurzyn

 

Usunąłem obrazek z Twojego postu Standard smile Daj nam znać jak się sprawy potoczyły! 

Wiadomość 5 z 5 (939 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem