Brak możliwości wstępnego pobrania

autor: Nomadinius_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Brak możliwości wstępnego pobrania

★★★ Newbie

Witam.

Zakupiłem przedpremierowo wersje deluxe jeszcze w styczniu, a gra pokazała się w bibliotece.

Ale tydzień temu dostałem maila, że jest jakiś problem z "dostarczeniem produktu" i nie mam możliwości wczesnego pobrania.

Ktoś wie o co w tym chodzi?

Wiadomość 1 z 4 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości wstępnego pobrania

★★★ Pro

@Nomadinius_PL

 

Gdy wchodzisz do zakładki: Moja bibliotek gier i klikasz na grę Mass Effect Andromeda nie masz opcji do wstępnego pobrania gry? 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 4 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości wstępnego pobrania

★★★ Newbie

Dzięki za odpowiedź.

Niestety nie mam tej opcji, mam tylko informację o dacie premiery.

Patrzyłem kilka razy w różne dni i nic się nie chce zmienić.

Wiadomość 3 z 4 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Brak możliwości wstępnego pobrania

★★★ Pro

Pieniądze zostały pobrane z Twojego konta? 

 

Jeżeli tak. Powinieneś skontaktować się z pomocą techniczną przez telefon w celu dopisania jeszcze raz gry do Twojego konta.

 

Jak to zrobić? 

 

Zapraszam do zapoznania się z tematem naszej Pani Community manager @EA_Ataashi dotyczącego kontaktu z doradcą EA:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

lub

Zgłoś się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.


Przygotuj na kartce:
1. Swój adres e-mail oraz nazwę konta.
2. Odpowiedź na pytanie pomocnicze.

 

Wiadomość 4 z 4 (217 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem