Brak możliwości połączenia z serwerami EA

autor: sebastian_royo34
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

Dzień dobry. Wczoraj zakupiłem na PSStore Fifa17 i nie mogę w żaden sposób uruchomić trybu Ultimate. Wcześniej grałem w Fifa 16 i nie było problemu. Battlefield 4 działa normalnie i oczywiście mam opłacony roczny abonament na PSPlus. W momencie jak chcę uruchomić Ultimate pojawia się komunikat "Połączenie z serwerami EA zostało utracone.Funkcje sieciowe...."

Proszę o pomoc

Sebastian

Wiadomość 1 z 4 (5 855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

Jeden telefon do UPC i Pan Mateusz z pomocy technicznej rozwiązał problem. Dokładnie chodzi o protokół IPV. Nawet nie trzeba im tłumaczyć bo od razu wiedzą o co chodzi.

Dzięki za pomoc.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (9 734 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

Community Manager (retired)

@sebastian_royo34 Witam na naszym forum!

 

Podobne problemy były zgłaszane w naszym wątku o BF 1 dlatego tak jak poradziłem wcześniej  "Sprawdź wersję protokołu internetowego (IPv)" gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje właśnie "Brakiem połączenia z serwerami..."

 

Porozmawiaj więc ze swoim dostawcą usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6  Wspominam to ponieważ nasi koledzy z działu wsparcia otrzymywali podobne zgłoszenia w większości od użytkowników konsoli PS4 oraz dostawcy UPC (jeśli z niego korzystasz)

 

Zerknij proszę jeszcze na ten artykuł i jak nic nie poskutkuje skontaktuj się z naszymi kolegami z działu POMOCY z raportami UO Trace

Wiadomość 2 z 4 (5 831 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

Jeden telefon do UPC i Pan Mateusz z pomocy technicznej rozwiązał problem. Dokładnie chodzi o protokół IPV. Nawet nie trzeba im tłumaczyć bo od razu wiedzą o co chodzi.

Dzięki za pomoc.

Wiadomość 3 z 4 (9 735 wyświetleń)

Dot.: Brak możliwości połączenia z serwerami EA

★★★ Newbie

KŁOPOT miałem około 5 dni i telefon do UPS rozwiązał wszystko 

Wiadomość 4 z 4 (3 609 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA