Dot.: Błąd w battlefield 1

autor: PLNEXOL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd w battlefield 1

[ Edytowane ]
★ Guide

"Próbowałem też zrobić większy fps w folderach"

"... czy jak zainstaluje na innym laptopie to to nie będzie tych błędów plikach gry po zmienianiu fps?"

 

@PLNEXOL opisz dokładnie, jeśli możesz, jakie zmiany wprowadziłeś i co rozumiesz przez zmienianie "fps w folderach". 

Wiadomość 11 z 17 (398 wyświetleń)

Dot.: Błąd w battlefield 1

Właśnie, z Twojego opisu niewiele możemy się dowiedzieć o błędzie. Jeśli chodzi o kod to przypisuje się on do konta origin. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i będziesz miał dostęp do wszystkich swoich gier tam dodanych.

Wiadomość 12 z 17 (391 wyświetleń)

Dot.: Błąd w battlefield 1

★ Apprentice

No bo jak ściągnąłem bf1 na inny laptop podobny do mojego to odrazu wyskoczył błąd z bf1 a jak na moim pierwszy raz to trochę grałem. Czy jak kupie laptopa idealnie pod minimalne wymagania to nie wiem czy będzie działał.

Wiadomość 13 z 17 (385 wyświetleń)

Dot.: Błąd w battlefield 1

★ Apprentice

O i w folderach zrobiłem tam plik nie pamiętam jak sie nazywał i było w nim coś fps ale go usunąłem i niewidem czy to nic nie zmieniło. ale może też być tak że za dużą grafikę w grze dałem jak na mój laptop i mi wyskoczył błąd i nie mogę zmienić bo do gry nie mogę wejść.

Wiadomość 14 z 17 (384 wyświetleń)

Dot.: Błąd w battlefield 1

Minimalne wymagania sprzętowe mają to do siebie, że są... minimalne. Gra będzie Ci działać, ale nie koniecznie w zadowalający sposób. Zawsze warto mieć "rezerwę'' w sprzęcie.


PLNEXOL napisali:

O i w folderach zrobiłem tam plik nie pamiętam jak sie nazywał i było w nim coś fps ale go usunąłem i niewidem czy to nic nie zmieniło. ale może też być tak że za dużą grafikę w grze dałem jak na mój laptop i mi wyskoczył błąd i nie mogę zmienić bo do gry nie mogę wejść.


Wydaję mi się, że ustawienia grafiki nie zepsuły by aż tak dostępu do gry. Co do tych opisanych przez Ciebie plików, tak naprawdę nic nie można ustalić. Nie możemy pomóc jeśli nie znamy prawdopodobnego źródła problemu.

Wiadomość 15 z 17 (374 wyświetleń)

Dot.: Błąd w battlefield 1

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@PLNEXOL Hej!

 

Przykro mi, ale jak już przytoczył @Revan2000s oraz mój kolega @EA_Kuba, każda gra ma Swoje określone wymagania i zasoby sprzętowe, których potrzebuje do poprawnego działania. Temat niestety ale musimy zamknąć, gdyż wszelkie informację zostały już Tobie udzielone. Ja sam jestem po zmianie komputera pod najnowsze produkcje czego również Tobie radzę, gdyż teraz jest  dobry moment patrząc na ceny sprzętu i nowości w kartach i procesorach. 

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 16 z 17 (370 wyświetleń)

Dot.: Błąd w battlefield 1

★ Apprentice

Ok tak zrobię i dziękuje z poświęcony mi czas na rozwiązanie tego problemu Standard smile

Wiadomość 17 z 17 (359 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem