Błąd w Andromedzie ?? Pomocy.

autor: onivolpe
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd w Andromedzie ?? Pomocy.

★ Novice

W ME Andromeda grałem na moim starym komputerze i skończyłem kampanie z 50lvl oraz zagranymi już 70 godzinami. Ostatnio kupiłem nowy komputer lecz gdy odpaliłem andromede nie miałem ani jednego zapisu... wszytskie moje postępy z multiplayera są nienaruszone ale nie mogę kontynuować singla... muszę zacząć od nowa ?? ;( da się coś z tym zrobić ?

 

Wiadomość 1 z 3 (874 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd w Andromedzie ?? Pomocy.

Community Manager (retired)

Cześć @onivolpe

 

Już wyjaśniam całą sytuację z zapisami stanów gry w MEA Wink

 

W przypadku gry online, zapisy są przechowywane na naszych serwerach, dlatego nawet po zmianie sprzętu masz do nich dostęp, jeśli tylko zalogowałeś się na swoje konto EA.

 

Natomiast jeśli chodzi o rozgrywkę dla jednego gracza, stany gry są zapisywane lokalnie na Twoim komputerze w folderze C:/Dokumenty/BioWare/Mass Effect Andromeda/Save

 

Jeśli nie skopiowałeś plików znajdującym się w tym folderze na Twoim starym PC i nie skopiowałeś ich do odpowiedniego folderu na nowym sprzęcie, będziesz musiał zacząć grę od początku. Na szczęście możesz również skorzystać z chmury Origin, aby w szybki i łatwy sposób uzyskać dostęp do save'ów na innych urządzeniach.

 

Wystarczy, że w Bibliotece Gier na starym komputerze klikniesz prawym przyciskiem myszki na okładkę ME Andromeda i wybierzesz "Właściwości gry", a następnie "Zapisy gier w chmurze".

 

Upewnij się, że ta opcja jest włączona i sprawdź czy Origin pokazuje wagę załadowanych plików (w moim przypadku to 4,83 MB). Na nowym sprzęcie wystarczy, że pozwolisz Originowi na zsynchronizowanie zapisów Standard smile

 

aa.PNG

Ja jednak osobiście polecam skopiowanie folderu Save, np. na pendrive'a i jego podmianę na nowym PC - ta opcja jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

 

Pozdrawiam :eahigh_file:

 

PS Temat przeniesiony do działu o grze Mass Effect Andromeda.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 006 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd w Andromedzie ?? Pomocy.

Community Manager (retired)

Cześć @onivolpe

 

Już wyjaśniam całą sytuację z zapisami stanów gry w MEA Wink

 

W przypadku gry online, zapisy są przechowywane na naszych serwerach, dlatego nawet po zmianie sprzętu masz do nich dostęp, jeśli tylko zalogowałeś się na swoje konto EA.

 

Natomiast jeśli chodzi o rozgrywkę dla jednego gracza, stany gry są zapisywane lokalnie na Twoim komputerze w folderze C:/Dokumenty/BioWare/Mass Effect Andromeda/Save

 

Jeśli nie skopiowałeś plików znajdującym się w tym folderze na Twoim starym PC i nie skopiowałeś ich do odpowiedniego folderu na nowym sprzęcie, będziesz musiał zacząć grę od początku. Na szczęście możesz również skorzystać z chmury Origin, aby w szybki i łatwy sposób uzyskać dostęp do save'ów na innych urządzeniach.

 

Wystarczy, że w Bibliotece Gier na starym komputerze klikniesz prawym przyciskiem myszki na okładkę ME Andromeda i wybierzesz "Właściwości gry", a następnie "Zapisy gier w chmurze".

 

Upewnij się, że ta opcja jest włączona i sprawdź czy Origin pokazuje wagę załadowanych plików (w moim przypadku to 4,83 MB). Na nowym sprzęcie wystarczy, że pozwolisz Originowi na zsynchronizowanie zapisów Standard smile

 

aa.PNG

Ja jednak osobiście polecam skopiowanie folderu Save, np. na pendrive'a i jego podmianę na nowym PC - ta opcja jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

 

Pozdrawiam :eahigh_file:

 

PS Temat przeniesiony do działu o grze Mass Effect Andromeda.

Wiadomość 2 z 3 (1 007 wyświetleń)

Dot.: Błąd w Andromedzie ?? Pomocy.

★ Novice

Dziękuję Wink

Wiadomość 3 z 3 (847 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem