Blad polaczenia z serwerami EA od kilku dni ....

autor: FunChicken94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Blad polaczenia z serwerami EA od kilku dni ....

★★★ Newbie
WITAM
Od kilku dni mam problem z połączeniem sie z FUTem , zaczęło się od tego iż chciałem zalogować sie na Web app fify 18 do tego potrzeba tego hasla wpisałem je bodajże 5 razy źle I jak zawsze trzeba bylo sie zalogowac na FUT z zaufanej konsoli aby wlasnie nadac owemu haslu nowe cyferki , lecz wlasnie w tym momencie zaczely sie problemy zaczal sie pojawiac "blad polaczenia z serwerami ea" ( chcialbym zaznaczyc ze przed tym zabiegiem caly czas laczylo sie wszystko normalnie ) . Pierwsze co zadzwonilem do EA iz mam wlasnie takowy problem polecono mi sprawdzic protokol jak sie okazalo jest odpowiedni tj Ipv4 po stronie uslugodawcy internetu sprawdzono polaczenie wszystko jak w najlepszym porzadku . Proby restartowania routera na nic sie spisaly jak I proba udostepnienia internetu z telefonu komorkowego takze nic nie pomogla, reinstalacja gry jak I fabryczne ustawienia w konsoli takze nie daly rady , pomysly sie pomalu koncza a premiera fify 18 juz tuz tuz ;(

Macie jakies pomysly ???
Wiadomość 1 z 1 (142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA