Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

autor: martynka01020304
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

★★★ Newbie

Błąd gry wieloosobowej. Dlaczego nie mogę zagrać w tryb wieloosobowy  na konsoli xbox one ? Wyskakuje mi taka informacja : Ty albo członek twojej drużyny nie macie zezwolenia na dostęp do funkcji sieciowych. Raz grałem bez problemu a teraz już 2 tydzień nie mogę. Co zrobić aby można było zagrać w tryb wieloosobowy ?

Wiadomość 1 z 6 (3 631 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

★★★ Newbie

Raz tez nie miałem XBOX LIVE GOLD i mogłem grać ( pewnie to przypadek )  ?  Mniejsza z tym po wykupieniu XBOX LIVE GOLD gra wieloosobowa ruszyła tak że przypuszczam że to była przyczyna . Dziękuje bardzo za pomoc . Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (4 299 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

Community Manager (retired)

Cześć @martynka01020304

 

Więc wcześniej mogłeś bez problemu dołączyć do rozgrywki wieloosobowej i nagle straciłeś tę opcję? Oops Nie martw się, postaramy się coś na to zaradzić Wink

 

Plants vs Zombies Garden Warfare 2 jest grą bazującą na rozgrywce online. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji w grze na konsoli Xbox One wymagana jest aktywna subskrypcja Xbox Live Gold. Bez aktywnej subskrypcji nie będziesz miał możliwości udziału w trybie wieloosobowym - ciągle będziesz miał za to dostęp do trybu jednoosobowego oraz lokalnej kooperacji (tzw. trybu kanapowego, gdzie możesz grać ze znajomym na jednej konsoli).

 

Dlatego upewnij się proszę czy masz aktywną wspomnianą usługę i daj mi znać czy to było przyczyną problemu Standard smile

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 6 (3 608 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

★★★ Newbie

Raz tez nie miałem XBOX LIVE GOLD i mogłem grać ( pewnie to przypadek )  ?  Mniejsza z tym po wykupieniu XBOX LIVE GOLD gra wieloosobowa ruszyła tak że przypuszczam że to była przyczyna . Dziękuje bardzo za pomoc . Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 6 (4 300 wyświetleń)

Dot.: Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

★★★ Newbie

A jeśli ta informacja pojawia się nadal po wykupieniu XBOX LIVE GOLD co dalej z tym zrobić?

Wiadomość 4 z 6 (3 214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

★★ Novice

Witam mam ten sam problem na konsoli xbox one profil ustawiony jest bez ograniczen a drugi gracz gra jako gosc1 wiec podlega pod moje konto i dalej wyskakuje blad. Czy ktos sobie z tym poradzil?

Wiadomość 5 z 6 (2 178 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd gry wieloosobowej na kosoli xbox one. Pomocy.

★★ Novice
@djcrystek89 Dodam ze gold wykupiony na caly rok i jeden player moze grac drugi juz nie
Wiadomość 6 z 6 (2 176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem