Battlefield Companion nie wyświetla statystyk dla bf4

autor: szymstaf
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield Companion nie wyświetla statystyk dla bf4

★★★★★ Newbie
Na koncie PlayStation Network mam grę Battlefield 1, Battlefield 4 i Battlefield Hardline. W Battlefield 1 gram od dłuższego czasu i aplikacja Companion bez problemu wyświetla statystyki, jednak kiedy zacząłem grać w Battlefield 4, i chciałem użyć aplikacji, po wejściu w statystyki (które wyświetlane były prawidłowo) po kilku sekundach wyświetla się komunikat w którym jest napisane że muszę zalogować się na konto EA aby "to" wyświetlić. Problem w 100% zawsze wygląda tak samo i występuje na moim telefonie i na przeglądarce w moim telefonie, ale nie w przeglądarce komputerowej.
Wiadomość 1 z 2 (314 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield Companion nie wyświetla statystyk dla bf4

Community Manager (retired)

@szymstaf Witaj!

 

Czy wskazany przez Ciebie problem z wyświetlaniem statystyk nadal występuje, gdyż było pare aktualizacji usprawniających działanie aplikacji oraz samej strony.

 

Jeśli problem nadal będzie występować prosiłbym aby odpowiedział z użyciem poniższego szablonu:

 

  • Model urządzenia jakiego używasz. np. iPhone 7 lub Samsung Galaxy S5 itp.
  • Wersja systemu waszego urządzenia: np. iOS lub Android
  • Od kiedy ten błąd występuje
  • Łączysz się po WIFI czy internet mobilny

Dzięki! 

Wiadomość 2 z 2 (298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem