Dot.: Battlefield 1 problem z dźwiękiem na PS4 po aktualizacji w Imię Cara - zaj

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 problem z dźwiękiem na PS4 po aktualizacji w Imię Cara - zajrzyj!

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam!

Po wejściu dodatku do Battlefield 1 W Imię Cara na PS4, podczas grania bardzo często zdarza mi się, że dźwięk przerywa, słychać trzaski, jakby był uszkodzony. Zdarza to się w momencie gdy akcja staje się dynamiczna i dzieje się dosyć dużo rzeczy na raz.  Mam wrażenie, że grafika także w tym momencie nie nadąża. Wcześniej usterka nie występowała.

 

Zgłaszałem ten problem pomocy EA (33238870) i postąpiłem zgodnie z zaleceniami, niestety nie przyniosło to poprawy. System i gra zaktualizowane.

 

Może ktoś z Was ma lub miał podobne problemy i wie jak sobie z tym poradzić? 

Dołączam link do YT dla lepszego zobrazowania. https://www.youtube.com/watch?v=HHLtWh_plV4

Będę wdzięczny za pomoc. 

K.

 

 

Wiadomość 1 z 2 (404 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 problem z dźwiękiem na PS4 po aktualizacji w Imię Cara - zaj

Community Manager (retired)

@Krzysztofs80 

 

Na chwilę obecną studio potwierdza występowanie tego błędu po ostatniej aktualizacji gry "W Imię Cara". Problem jest badany z ich strony, dlatego sprawdzajcie nasze oficjalne kanały oraz ten wątek o nowe informację na temat usuwania usterki. :ealight_bulk:

 

 

Wiadomość 2 z 2 (385 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem