Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 1 Premium Pass

★★★ Novice

Kupiłem sobie Battlefield 1 Premuim Pass, jednak samo premium pass bez gry BF1. Aktywowałem to na Origin, ale nawet nie mogę nigdzie tego znaleźć, czy jest to gdzieś ukryte? Żeby mieć wszystkie możliwe dodatki, jaką wersję gry mam teraz kupić żeby mieć również to co jest zawarte w edycji Deluxe? Czy w premium się wliczają te dodatki co są w Deluxe i wystarczy że kupię wersję standardową?

Wiadomość 1 z 6 (2 321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witaj @ArmyofOnePL

 

Widzę, że solidnie szykujesz się, aby wyruszyć do boju na polach I Wojny Światowej Wink

 

Jak już pewnie sam zauważyłeś, Premium Pass do Battlefield 1 nie zawiera w sobie samej gry. W jego skład wchodzi:

  • dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do czterech dodatków;
  • status VIP na serwerach;
  • 16 nowych map do gry online, 20 nowych typów broni, 14 unikalnych nieśmiertelników i 14 zaawansowanych pakietów bojowych z większą szansą otrzymania rzadkich skórek na broń (pakiety bojowe są dostarczane co miesiąc).

Natomiast ulepszenie do Edycji Specjalnej (inaczej Deluxe) to:

  • Pakiet Czerwonego Barona: pełen elementów inspirowanych postacią słynnego pilota;
  • Pakiet Lawrence'a z Arabii: przedmioty i broń związane z przygodami słynnego Lawrence'a z Arabii;
  • 3 skórki na pojazdy: skórki na trzy największe pojazdy dostępne w grze;
  • 5 pakietów bojowych: każdy pakiet zawiera jedną wyjątkową skórkę na broń lub pojazd.

Niestety bez posiadania podstawowej wersji gry na koncie, sam nie jesteś w stanie sprawdzić, jaka zawartość została odblokowana Oops

 

Czy możesz mi powiedzieć, kiedy dokładnie dokonałeś zakupu Premium Pass? Ponieważ od kilku dni w sklepie Origin można zakupić Premium Pass wraz z darmowym ulepszeniem do Edycji Specjalnej. Pamiętasz może czy tak właśnie oznaczone było Twoje zamówienie?

 

Zawsze możesz również skontaktować się telefonicznie z jednym z naszych doradców. Po weryfikacji konta, będzie on w stanie dokładnie ustalić jaka zawartość została już przez Ciebie zakupiona i pomoże w wyborze odpowiedniej edycji Standard smile TUTAJ znajdziesz przydatne wskazówki, dotyczące kontaktu z naszym centrum pomocy.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (3 251 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witaj @ArmyofOnePL

 

Widzę, że solidnie szykujesz się, aby wyruszyć do boju na polach I Wojny Światowej Wink

 

Jak już pewnie sam zauważyłeś, Premium Pass do Battlefield 1 nie zawiera w sobie samej gry. W jego skład wchodzi:

  • dwutygodniowy wcześniejszy dostęp do czterech dodatków;
  • status VIP na serwerach;
  • 16 nowych map do gry online, 20 nowych typów broni, 14 unikalnych nieśmiertelników i 14 zaawansowanych pakietów bojowych z większą szansą otrzymania rzadkich skórek na broń (pakiety bojowe są dostarczane co miesiąc).

Natomiast ulepszenie do Edycji Specjalnej (inaczej Deluxe) to:

  • Pakiet Czerwonego Barona: pełen elementów inspirowanych postacią słynnego pilota;
  • Pakiet Lawrence'a z Arabii: przedmioty i broń związane z przygodami słynnego Lawrence'a z Arabii;
  • 3 skórki na pojazdy: skórki na trzy największe pojazdy dostępne w grze;
  • 5 pakietów bojowych: każdy pakiet zawiera jedną wyjątkową skórkę na broń lub pojazd.

Niestety bez posiadania podstawowej wersji gry na koncie, sam nie jesteś w stanie sprawdzić, jaka zawartość została odblokowana Oops

 

Czy możesz mi powiedzieć, kiedy dokładnie dokonałeś zakupu Premium Pass? Ponieważ od kilku dni w sklepie Origin można zakupić Premium Pass wraz z darmowym ulepszeniem do Edycji Specjalnej. Pamiętasz może czy tak właśnie oznaczone było Twoje zamówienie?

 

Zawsze możesz również skontaktować się telefonicznie z jednym z naszych doradców. Po weryfikacji konta, będzie on w stanie dokładnie ustalić jaka zawartość została już przez Ciebie zakupiona i pomoże w wyborze odpowiedniej edycji Standard smile TUTAJ znajdziesz przydatne wskazówki, dotyczące kontaktu z naszym centrum pomocy.

 

Wiadomość 2 z 6 (3 252 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

★★★ Newbie

Witam,

 

Kupiłem dzisiaj Premium Pass na PS4. Niestety wraz z przepustką sezonową nie otrzymałem Edycji Deluxe - w PSStore za Edycję Deluxe nadal widnieje cena > 100zł

Jest jakieś rozsądne wytłumaczenie dlaczego się tak stało?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 6 (2 291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

Community Manager (retired)

@Waldek18 Czołem!

 

Jeśli zakupiłeś dokładnie TEN produkt w sklepie Playstation Store zawartość dodatkowa powinna zostać automatycznie dodana na Twoje konto żołnierza.

 

Aby odebrać poniższe elementy sprawdź instrukcję na naszej stronie pomocy! 

 

• Pakiet Czerwonego Barona: pełen elementów inspirowanych postacią słynnego pilota.
• Pakiet Lawrence'a z Arabii: przedmioty i broń związane z przygodami słynnego Lawrence'a z Arabii.
• 3 skórki na pojazdy: skórki na trzy największe pojazdy dostępne w grze.
• 5 pakietów bojowych: każdy pakiet zawiera jedną wyjątkową skórkę na broń lub pojazd.

 

W przypadku braku wymienionego ekwipunku sprawdź proszę historię transakcji Playstation Store i ewentualnie skontaktuj się z naszym działem POMOCY sprawdzą jak to wygląda od strony konta.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 6 (2 276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

★★★★★ Novice

Cześć

Kupiłem premium w styczniu jeszcze i nie dostałem kodu do edycji specjalnej. Na stronie https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/premium-deluxe-edition-bundle nie jest napisane od kiedy trzeba kupić premium, tylko jest napisane do kiedy. Czyli jak kupiłem sobie wcześniej premium, to teraz nie dostanę ulepszenia?

Wiadomość 5 z 6 (2 251 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 Premium Pass

Community Manager (retired)

@patpatrykowski 

 

Witaj! 

 

Niestety ale jeśli zakupiłeś wcześniej Przepustkę Premium  promocja ta nie działa wstecz Oops "DOTYCZY TYLKO NOWYCH ZAKUPÓW PRZEPUSTKI PREMIUM DO BATTLEFIELD 1 (DALEJ: „PRODUKT”) U WSPÓŁPRACUJĄCYCH SPRZEDAWCÓW DETALICZNYCH."   Oferta została skierowana dla osób jeszcze niezdecydowanych na Premium i wystartowała dnia 7 LUTEGO 2017 i trwa DO 15 MARCA 2017 

 

Na otarcie łez Wink zajrzyj w przyszłość i zobacz przedsmak tego co dla Ciebie przygotowuje studio DICE a w nadchodzących dodatkach, które jako właściciel Premium również otrzymasz.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na nowych mapach w najbliższym dodatku :eahigh_file:

 

 

Wiadomość 6 z 6 (2 247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem