Dot.: Ban na połączenie sieciowe

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban na połączenie sieciowe

★★ Novice

Witam. Dostałem bana.Nie mogę włączyć funkcji sieciowych.Szczerze nie mam pojęcia za co. Jak najszybciej poznać przyczynę? w fife 16 miałem ten sam problem dzwoniłem kilka razy mówili , że w ciągu 72 h problem zostanie rozwiązany a trwał ponad 2 tyg. Nie po to wydaje się pieniądze i gra uczciwie żeby nie móc korzystać  gry. Monety zarabiałem zmieniając pozycje zawodnikowi potrzebnemu do wyzwania budowania składu co moim zdaniem złamaniem regulaminu nie jest. Jakie jest najszybsze rozwiązanie tej sprawy?

Wiadomość 1 z 2 (153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na połączenie sieciowe

Community Manager (retired)

Witaj @marluk1992

 

Wszelkie zapytania dotyczące zablokowanego konta powinny być kierowane na adres accountdisputes@ea.com

 

Doskonale rozumiem, że zależy Ci na czasie i chciałbyś poznać przyczynę nałożenia blokady oraz ewentualnie konto odbanować w jak najkrótszym terminie. Jednak zespół ds. przestrzegania zasad użytkowania naszych produktów musi zapoznać się z każdą zgłoszoną sprawą indywidualnie, dlatego oczekiwanie na odpowiedź od nich może zająć parę dni.

 

Na ten moment kontakt mailowy z nimi to jedyna możliwość na rozwiązanie problemu. Sprawdź proszę poniższy wpis, aby poznać kilka cennych wskazówek odnośnie kontaktu z zespołem TOS (Terms of Service):

http://answers.ea.com/t5/Origin/Problem-z-zablokowanym-kontem-Zajrzyj-tutaj/m-p/5882670#U5882670

 

Trzymam kciuki, aby Twoja sprawa została jak najszybciej rozpatrzona Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA