Dot.: Ban Fifa 17

autor: Hudini1969
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban Fifa 17

★★★★★ Newbie

Witajcie.
Jest dzisiaj 14 lipca, praktycznie koniec fify. Na moim koncie był świetny skład za 3 miliony i Suarez SBC na ławce. Całe zarobki były za wygrane mecze, fut champions i sbc.

Po trafieniu Nainggolana TOTS tuż po tym jak wyszedł od razu go sprzedałem za ogromną sumę. Jakiś tydzień pózniej dostałem bana. Dostałem e-mail od ea i nie spodobała mi się treść. Stwierdziłem że się odwołam. Jak pomyślałem tak zrobiłem. Widziałem na tym forum porady , żeby czekać , odwoływać się , że bany są zdejmowane. Powiem tak , napisałem 3 e-maile . Za każdym razem dostaje jakby z automatu ten sam e-mail zwrotny , ze zmienionymi dosłownie 4 słowami.
Według nich sprawdzili sprawę. Ja tak nie twierdzę. Rozmawiałem z pomocą techniczną oni też w tym banie sensu nie widzą. Żadnego problemu na koncie , żadnych predyspozycji do bana. Coinsów mi nie brakowało. Logiki bana nie widzi nikt, szczególnie osoby które ze mną grają często w fifę. Ktoś ma jeszcze jakieś porady skoro
"nieomylny" dział EA nie ma zamiaru przejrzeć tej sprawy dokładnie ? Nie chce tracić konta na którym są Fify od 14 do 17 i w życiu nie dostałem w żadnej grze bana . To pierwszy taki przypadek.
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban Fifa 17

Community Manager

Hej @kacperlel0

 

Przykro mi, z takiego obrotu spraw. Gwarantuję Ci, że rozmawiałeś z naszymi konsultantami przekazali one sprawę we właściwe ręce. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, niestety jedynym sposobem by konto zostało odblokowane jest kontakt z nami poprzez lets_talk@ea.com. 

Wiadomość 2 z 3 (339 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban Fifa 17

★★★ Newbie

Witam. Nie jesteś jedyną osobą , która grając uczciwie dostaje BANa. Ja mam dokładnie tak samo. To nie nam się udowadnia winę, tylko Ty musisz udowodnić że nie jesteś wielbłądem i złodziejem. Dostajemy standardową treść gdzie wypunktowane jest CO MOGŁEŚ ZROBIĆ ... a ty kolejno udowadniaj że tego nie zrobiłeś. Tylko jak???? Przykre to traktowanie. Ja jeszcze czekam na finał sprawy ... na infolinii pani uprzejmie mówi że wszystko jest nagrywane i nie może mi pomóc ... każdy wie o co chodzi ... 

Wiadomość 3 z 3 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA