Dot.: BF4 nie włącza się

autor: gangcate
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF4 nie włącza się

★★ Novice

Kupiłem BF4 jakieś 6 miesięcy temu. Wszystko działało dobrze. Po jakimś czasie musiałem zrobić miejsce na dysku więc odinstalowałem BF4. Po ponownym zainstalowaniu gra nie chciała się włączyć. Stwierdziłem, że nie chce mi się z tym bawić więc pogram w coś innego. Wczoraj zainstalowałem grę od nowa a ta dalej nie włącza się. Próbując włączyć jakiś serwer pisze "Dołączanie do gry..." i nic się nie dzieje. Próba włączenia single player na Originie wygląda następująco: kilkam "Graj", wyświetla się komunikat o synchronizacji plików, potem komunikat o kontroli konta (wiecie, czy chcesz zezwolić następującemu programowi bla bla bla), następnie przycisk "graj" staje się szary, po chwili znów pomarańczowy a gra się nie uruchamia. Próbowałem też uruchomić grę przez bf4.exe, BattlefieldWebHelper.exe oraz BF4Launcher.exe. Nic nie działa. Zaktualizowałem sterowniki, resetowałem Origina, NIC nie działa. Patrzyłem na procesy, po próbie uruchomienia gry, na 2 sekundy wyświetla się tam BFLauncher.exe, po czym znika. Już nie wiem co mam zrobić.

Wiadomość 1 z 6 (4 511 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF4 nie włącza się

Dobrze więc wykonaj poniższe kroki:

  1. Wykonaj reinstalacje aplikacji Origin korzystając z Panelu Sterowania.
  2. Dodaj grę oraz aplikacje Origin do wyjątków w swoim antywirusie oraz zaporze.
  3. Zmodyfikuj ustawienia kontroli użytkownika:
    - Zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
    - W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
    - Wybierz "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
    - Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
    - Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
    - Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
    - Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
    - Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
    - Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (pierwsze cztery podpunkty)

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (4 771 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF4 nie włącza się

Hej.

Na początek spróbuj ręcznie odinstalować Origina a następnie zainstalować go ponownie.

Wykonaj dokładnie wszystkie kroki opisane w poniższej instrukcji.

Ręczna dezinstalacja Origina.

Wiadomość 2 z 6 (4 505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF4 nie włącza się

★★ Novice

Folder DownloadCache jest pusty

Wiadomość 3 z 6 (4 501 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF4 nie włącza się

Dobrze więc wykonaj poniższe kroki:

  1. Wykonaj reinstalacje aplikacji Origin korzystając z Panelu Sterowania.
  2. Dodaj grę oraz aplikacje Origin do wyjątków w swoim antywirusie oraz zaporze.
  3. Zmodyfikuj ustawienia kontroli użytkownika:
    - Zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
    - W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
    - Wybierz "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
    - Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
    - Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
    - Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
    - Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj
    - Tą samą czynność powtórz ze skrótem od gry
    - Jeżeli gra uruchomi się, przywróć ustawienia kontroli konta użytkownika do poprzedniej wartości (pierwsze cztery podpunkty)
Wiadomość 4 z 6 (4 772 wyświetleń)

Dot.: BF4 nie włącza się

★★ Novice

Zadziałało :D Dzięki, przyznałem ci PD i zaakceptowałem twoją odpowiedź jako rozwiązanie.

Wiadomość 5 z 6 (4 483 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF4 nie włącza się

★★★ Newbie
DZIĘKUJĘ CI
Wiadomość 6 z 6 (4 245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem