BF 1 Utracono połączenie z sesją/serwerem - wyrzucanie z gry

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Novice

Ok , u mnie sytuację rozwiązało wyłączenie zapisu w chmurze w aplikacji origin. Dzięki za podrzucenie rozwiązania. 

Powtórzę, wyrzucanie z serwera przy zmianie mapy w moim przypadku rozwiązało wyłączenie zapisu w chmurze.

Pozdrawiam.

Wiadomość 81 z 136 (916 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Mnie żaden z podanych podpunktów przez EA_Odix nie pomógł....

Wiadomość 82 z 136 (890 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Niestety pochwaliłem dzień przed nocą. Dalej wyrzuca. To był jednorazowy wybryk dobroci tym bardziej , że nie miałem czasu grać. Spróbowałem teraz i dalej wyrzuca po zmianie planszy. Lipa

Wiadomość 83 z 136 (870 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Ręce opadają...

Wiadomość 84 z 136 (864 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★★ Novice

U mnie faktycznie nie wyrzucało z gry po odznaczeniu zapisu w chmurze, pograłem tak z trzy dni i wszystko było w porządku na dx11. Teraz po tym patchu znowu wyrzuca z serwera, a dx12 się ścina i znów jest więcej denerwowania się niż faktycznego grania. Chyba zacznę testować pozostałe rozwiązania i zobaczę które tym razem pomoże.

Wiadomość 85 z 136 (840 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Novice

Ok, zastosowałem kolejne rady. Usunąłem katalog battlefield z dokumentów tak aby zresetował ustawienia gry. Zainstalowałem też wcześniejsze sterowniki do gry ( nvidia z marca ). Wczoraj rozegrałem płynne 3 rozgrywki  , a dzisiaj dwie i nie wyrzuciło ani razu po zmianie mapy. Dam jeszcze znać gdy znajde czas na dłuższe testowanie i doprecyzuje czy pomógł reset ustawień czy powrót do starych sterowników. 

Wiadomość 86 z 136 (817 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Witam, dziś po 2,5 rund mnie nie wyrzucało. Po czym niestety....

Wiadomość 87 z 136 (793 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★★ Novice

Zrobiłem tak jak było opisane, łącznie z instalacją tych starych sterowników. Jeden dzień było dobrze po czym znów jest to samo.

Brak słów, kupujesz grę z premium za ponad 3 stówy i nie możesz normalnie pograć, bo ciągle jest coś nie tak.

Da się zwrócić?

Wiadomość 88 z 136 (779 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★ Guide

Dokładnie tak jest Patryk... Jeszcze zrobisz coś nie tak nawet nie wiesz co nie tak i masz bana na forum... ech..

Wiadomość 89 z 136 (777 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Novice

U mnie już chyba wszystko jasne. Winą są sterowniki. Kilka dni grałem bez problemów po resecie ustawień i zmianie sterowników na 378.78, ale nie wiedziałem co pomogło. Dzisiaj stawiałem na nowo system z całkowitym wyczyszczeniem partycji systemowej. Jak to w takiej sytuacji bywa instalowałem wszystko co najnowsze ( sterowniki itp ). Zainstalowałem battlefielda , pierwsza rozgrywka się kończy i w podsumowaniu partii ... bach , wywalenie do menu gry. Od razu zainstalowałem sterowniki 378.78 , zagrałem i ... cacy. Nie wyrzuciło. Także w moim przypadku na laptopie MSI GL62-7RD z kartą graifczną gtx 1050 gra nie lubi się z najnowszymi sterownikami ( lub odwrotnie ). Mam nadzieje , że nvidia to naprawi ( lub EA ). 

Wiadomość 90 z 136 (764 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem