Andromeda Deluxe Edition nie można wczytać gry

autor: ket_rab666PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Andromeda Deluxe Edition nie można wczytać gry

★★★ Newbie

Od wczoraj mam problem z ME: Andromeda Deluxe Edition. Gra działała i nagle przestała. Próba naprawy przechodzi i jest niby wszystko ok. Gra odinstalowana, pobierana na nowo i nadal jest ten problem. Dodatki oczywiście są zainstalowane. Obawiam się że będę musiał zaczynać grę od początku.

Jakieś pomysły ?

Wiadomość 1 z 4 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Andromeda Deluxe Edition nie można wczytać gry

★★★ Newbie

Mój problem polegał na wczytaniu zapisu gry. Miałem kilka procent więc gra rozpoczęta na nowo.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 108 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Andromeda Deluxe Edition nie można wczytać gry

Hej.

Niektórzy gracze na angielskim forum twierdzili, że gra próbowała samoczynnie uruchamiać się w trybie zgodności, a po jego wyłączeniu wszystko wróciło do normy. Aby to sprawdzić należy nacisnąć Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na ikonę gry oraz wybrać właściwości.

Następnie przejdź do zakładki zgodność. Jeśli okienko pod napisem Tryb Zgodności jest zaznaczone, odznacz je.

Bez tytułu.png

 

.

 

Wiadomość 2 z 4 (904 wyświetleń)

Dot.: Andromeda Deluxe Edition nie można wczytać gry

★★★ Newbie

Mój problem polegał na wczytaniu zapisu gry. Miałem kilka procent więc gra rozpoczęta na nowo.

Wiadomość 3 z 4 (1 109 wyświetleń)

Dot.: Andromeda Deluxe Edition nie można wczytać gry

Community Manager (retired)

W takim razie mam nadzieję, że po rozpoczęciu gry na nowo problem już nie powróci @ket_rab666PL Pozwolę sobie również zaznaczyć Twoją odpowiedź jako rozwiązanie Standard smile

 

Pamiętaj również o opcji Napraw na Origin (PPM na obrazku z grą w bibliotece gier), która aktualizuje i weryfikuje wszystkie pliki powiązane z grą. Może okazać się przydatna w przyszłości.

 

Powodzenia w odkrywaniu Andromedy! Star

Wiadomość 4 z 4 (879 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem