Dot.: Aktywacja na polskim koncie Origin, gry w wersji pudełkowej, pochodzącej z

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Aktywacja na polskim koncie Origin, gry w wersji pudełkowej, pochodzącej z Niemi

★★★ Newbie

Witam!
Mam pytanie- czy da radę aktywować na moim koncie Origin grę pudełkową Battlefield 1, pochodzącą z niemieckiej dystrybucji? Oczywiście mówiąc o aktywacji chodzi mi również o to jaki będzie język- czy będzie dostępny chociaż angielski. Wiadomo najlepiej jakby był do wyboru angielski/polski. Ogółem mam grę kupioną i nie chcę jej otwierać, bo nawet nie wiem czy da radę ją aktywować. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Aktywacja na polskim koncie Origin, gry w wersji pudełkowej, pochodzącej z

Hej.

Owszem, gra będzie możliwa do aktywacji.

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy akurat wersja pudełkowa gry, którą posiadasz będzie miała możliwość uruchomienia gry w języku polskim. Przejrzyj tylną stronę okładki, być może znajdziesz tam więcej informacji. Uważam jednak, że szansa na to jest bardzo duża gdyż elektroniczna wersja gry zakupiona na niemieckim Originie zawiera zarówno język polski jak i angielski.

Bez tytułu.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (743 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Aktywacja na polskim koncie Origin, gry w wersji pudełkowej, pochodzącej z

Hej.

Owszem, gra będzie możliwa do aktywacji.

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czy akurat wersja pudełkowa gry, którą posiadasz będzie miała możliwość uruchomienia gry w języku polskim. Przejrzyj tylną stronę okładki, być może znajdziesz tam więcej informacji. Uważam jednak, że szansa na to jest bardzo duża gdyż elektroniczna wersja gry zakupiona na niemieckim Originie zawiera zarówno język polski jak i angielski.

Bez tytułu.png

Wiadomość 2 z 3 (744 wyświetleń)

Dot.: Aktywacja na polskim koncie Origin, gry w wersji pudełkowej, pochodzącej z

★★★ Newbie

Dzięki za odpowiedź- raz kozie śmierć. Aktywuję i zobaczymy :D

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 3 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem