zniknęły mi karty z konta

autor: WwwG72
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

zniknęły mi karty z konta

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Podczas grania fut champions około godziny 1:00 w nocy miałem cały skład jaki miałem 3 najlepsze karty były 88 ovr son aguero i william inform wchodząc przed chwilą kart tych nie ma na moim koncie. Dodam że nikt nie ma danych do mojego konta.

 

Właśnie zauważyłem że jakis japoniec z tokyo wkradł mi się na konto więc mam pytanie czy jest jakaś możliwość odzyskania ty kart czy nie.

Dzięki za odpowiedź

Wiadomość 1 z 3 (190 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: zniknęły mi karty z konta

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Myślę że jak znajdą się dowody na to że ktoś włamał ci się na konto to nie powinno być moim zdaniem problemu z odzyskaniem zawartości.

 

W tym celu proszę o KONTAKT najlepiej rozpocząć sprawę w Poniedziałek. Wejdziesz w podany link tam uzupełnisz resztę informacji i klikniesz Wybierz formę kontaktu.

 

Szczególnie polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z Wami po wyznaczonym czasie, dzięki czemu unikniecie kosztów rozmowy telefonicznej Wink

 

Możesz też samemu się z nami skontaktować. 

 

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.Telefon: +48 22 39 70 840  Uwaga: obowiązują opłaty zgodne z taryfą operatora.


 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (194 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: zniknęły mi karty z konta

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Myślę że jak znajdą się dowody na to że ktoś włamał ci się na konto to nie powinno być moim zdaniem problemu z odzyskaniem zawartości.

 

W tym celu proszę o KONTAKT najlepiej rozpocząć sprawę w Poniedziałek. Wejdziesz w podany link tam uzupełnisz resztę informacji i klikniesz Wybierz formę kontaktu.

 

Szczególnie polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z Wami po wyznaczonym czasie, dzięki czemu unikniecie kosztów rozmowy telefonicznej Wink

 

Możesz też samemu się z nami skontaktować. 

 

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.Telefon: +48 22 39 70 840  Uwaga: obowiązują opłaty zgodne z taryfą operatora.


 

Wiadomość 2 z 3 (195 wyświetleń)

Dot.: zniknęły mi karty z konta

Community Manager (retired)

Mam nadzieję, że sprawa została już wyjaśniona Standard smile

 

Mogę jedynie dodać, że w przypadku utraty zawartości spowodowanej potencjalnym włamaniem na konto, zawsze prosimy o kontakt telefoniczny w celu weryfikacji i ponownego zabezpieczenia konta.

 

@SylwesterSpalony podał już wszystkie potrzebne informacje jeśli chodzi o kontakt z nami, dlatego oznaczę jego odpowiedź jako rozwiązanie Wink

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 3 (146 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem