the sims 4 fitness

autor: manga1644
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

the sims 4 fitness

★★ Novice

dzisiaj miał się pojawić nowe akcesoria do the sims4 a mianowicie fitness.. zainteresowana dodatkiem chce go kupić a nie pokazuje mi go w sklepie orgin... kiedy udostępnicie ten dodatek do zakupu??

Wiadomość 1 z 2 (152 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: the sims 4 fitness

Community Manager (retired)

Cześć @manga1644

 

Prosiłabym jeszcze o odrobinę cierpliwości Wink Premiera zestawu sportowych akcesoriów oczywiście ma premierę dzisiaj, jednak aktualizacja platformy Origin zwykle ma miejsce wieczorem polskiego czasu. Nie jest to potwierdzona informacja, ale z doświadczenia z poprzednimi rozszerzeniami mogę powiedzieć, że dodatku Fitness możesz spodziewać się na Originie około godziny 18:00-19:00 Standard smile

 

Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (162 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: the sims 4 fitness

Community Manager (retired)

Cześć @manga1644

 

Prosiłabym jeszcze o odrobinę cierpliwości Wink Premiera zestawu sportowych akcesoriów oczywiście ma premierę dzisiaj, jednak aktualizacja platformy Origin zwykle ma miejsce wieczorem polskiego czasu. Nie jest to potwierdzona informacja, ale z doświadczenia z poprzednimi rozszerzeniami mogę powiedzieć, że dodatku Fitness możesz spodziewać się na Originie około godziny 18:00-19:00 Standard smile

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 2 (163 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem