Dot.: "Cóż to nie poszło zgodnie z planem" po włączeniu Origin

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

"Cóż to nie poszło zgodnie z planem" po włączeniu Origin

★★★ Newbie

Witam, od dłuższego czasu borykam się z problemem który uniemożliwia mi korzystanie z Origin, a od niedawna przestał mi również umożliwiać granie w Battlefield 4. Za każdym razem gdy włączam Origin zamiast typowej zawartości typu ekran Biblioteki czy Sklepu dostaję napis na środku białego tła "Cóż, to nie poszło zgodnie z planem

Podczas ładowania tej strony aplikacja Origin napotkała problem. Spróbuj załadować stronę jeszcze raz, a jeśli to nie pomoże, uruchom ponownie aplikację lub spróbuj ponownie później.".


Brak jakiejkolwiek reakcji aplikacji na próby przejścia na inną stronę, gdy działało Battlefield 4 to przy próbie otwarcia nakładki z osiągnięciami dostawałem dokładnie ten sam komunikat - otwierało się okienko z osiągnięciami, ale zamiast osiągnięć wspomniany wcześniej napis. Nie było to przeszkodą w graniu, ale nawet nie mogę zaktualizować żadnej gry i nie mam absolutnie żadnej możliwości korzystania z nich. Próbowałem odinstalować folder "Origin" z "Pliki Programów" po czym zainstalować na nowo, ale to również nic nie dało. Jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 4 (18 570 wyświetleń)

Dot.: "Cóż to nie poszło zgodnie z planem" po włączeniu Origin

[ Edytowane ]

Postaraj się jeszcze raz:

 

1. Odinstalować Orgin

2. Wyczyść pamięć podręczną jak to zrobić info TU

3. Zainstalować na nowo nową wersję https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download

4. Może też być tak  że jakiś AntyVir blokuje więc trzeba dodać grę do wyjątków

 

Dla pewności wyślij też Dxdiaga  i sprawdź podobny temat  niby dla BFH ale może coś pomóc http://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-Battlefield/BFH-PROBLEM/m-p/6012174/highlight/true#M52

Wiadomość 2 z 4 (18 554 wyświetleń)

Dot.: "Cóż to nie poszło zgodnie z planem" po włączeniu Origin

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam , u mnie wystąpił ten sam problem i poniższe porady nie pomogły wręcz przeciwnie teraz nawet nie mogę zalogować się w origin .

Błąd zaczął się pojawiać 3 dnia pobytu w Polsce jeśli to ma jakieś znaczenie , załączam również Dxdiaga  .

Wiadomość 3 z 4 (13 220 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: "Cóż to nie poszło zgodnie z planem" po włączeniu Origin

Community Manager

Hej @Matebas420 

 

Wykonaj kroki które znajdziesz pod "Czyszczenie DNS" pod tym linkiem. Następnie wyczyść pamięć podręczną programu Origin, korzystając z tej instrukcji. Usuń program Origin z komputera po czym pobierz jego instalator i uruchom go jako administrator. 

 

Po zainstalowaniu programu Origin uruchom go wedle instrukcji poniżej: 

 

1. Całkowicie zamknij program Origin oraz grę (tak aby w menedżerze zadań nie był widoczny żaden proces związany z grą lub programem Origin)
2. W polu wyszukiwania wpisz "Kontrola konta"
3. Wybierz z listy "Zmień ustawienia kontroli konta użytkownika"
4. Przesuń suwak na samą górę, następnie zatwierdź zmiany
5. Kliknij prawym przyciskiem myszy (PPM) na skrót od programu Origin na pulpicie, wybierz Właściwości i Otwórz lokalizację pliku
6. Kliknij PPM na zaznaczonym pliku i wybierz Uruchom jako administrator
7. Jeżeli pojawi się komunikat o wprowadzaniu zmian na dysku - koniecznie go zaakceptuj

 

W pliku DxDiag, który przesłałeś zauważyłem błędy związane z aktualizacją systemu oraz błędy związane z Windows Defender. Sprawdź czy Twój system jest w pełni zaktualizowany, oraz czy zostały dodane wyjątki do programu antywirusowego na Twoim komputerze Standard smile 

 

Wiadomość 4 z 4 (13 170 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem