problem z pytaniem awaryjnym

autor: Tomakoks
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

problem z pytaniem awaryjnym

★★ Newbie

Witam !

 

Mam problem gdyż zapomnialem swojego pytania awaryjnego i nie wiem czy jest jeszcze dla mnie jakas szansa na zmiane nicku w grze.

Chciałbym sie skontaktowac z suportem czy cos ale nie wiem gdzie/czy jest.

Gdyby ktos mi mogl napisac odpoweidz bylbym wdzieczny.

 

Pozdrawiam, Dobranoc

Wiadomość 1 z 2 (985 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: problem z pytaniem awaryjnym

Community Manager (retired)

Cześć @Tomakoks

 

Szansa na zmianę ID na koncie na pewno jest, ale najpierw musimy uporać się ze zmianą pytania awaryjnego Wink

 

Jeśli nie pamiętasz odpowiedzi na swoje obecne pytanie, koniecznie skontaktuj się telefonicznie z naszą pomocą techniczną. Linie są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 21:00. Po weryfikacji konta, doradca chętnie pomoże Ci zmienić pechowe pytanie.

 

Poniżej zamieszczam przydatne informacje jak skontaktować się z naszym centrum pomocy poprzez stronę EA Help:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (983 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: problem z pytaniem awaryjnym

Community Manager (retired)

Cześć @Tomakoks

 

Szansa na zmianę ID na koncie na pewno jest, ale najpierw musimy uporać się ze zmianą pytania awaryjnego Wink

 

Jeśli nie pamiętasz odpowiedzi na swoje obecne pytanie, koniecznie skontaktuj się telefonicznie z naszą pomocą techniczną. Linie są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 - 21:00. Po weryfikacji konta, doradca chętnie pomoże Ci zmienić pechowe pytanie.

 

Poniżej zamieszczam przydatne informacje jak skontaktować się z naszym centrum pomocy poprzez stronę EA Help:

http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 2 (984 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem