nie działa fifa 15

autor: iwonajuleczka
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

nie działa fifa 15

★★★ Newbie

witam po zakupie, pobraniu i włączeniu Fifa 15 pojawia się komunikat Program ea sport przestał działać....co robić

 

Wiadomość 1 z 5 (265 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie działa fifa 15

★★★ Pro

Witaj @iwonajuleczka

 

Poproszę Cię abyś zastosował/zastosowała się do podanej instrukcji:

 

Wygeneruj plik MSinfo32, na jego końcu znajdziesz [Raportowanie błędów systemu Windows]. Powinieneś/powinnaś tam znaleźć przyczynę tego co powoduje wymieniony błąd. 

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

Wiadomość 2 z 5 (254 wyświetleń)

Dot.: nie działa fifa 15

[ Edytowane ]
★★★ Novice

17 też nie działa... po raz kolejny. Najgorzej wydane 120zł w historii. Nie bierzcie się za robienie gier nie mając o tym pojęcia. Wasze serwery to ....., a czas uruchamiania gry nieskończony...

 

[Edit: usunięto niecenzuralny zwrot]

Wiadomość 3 z 5 (222 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie działa fifa 15

★★★ Pro

@Ave_13UFC u mnie gra śmiga od premiery. Nie miałem z nią żadnych problemów.

Wiadomość 4 z 5 (219 wyświetleń)

Dot.: nie działa fifa 15

Community Manager (retired)

@Ave_13UFC Witaj!

 

Forum to powstało dla graczy szukających rozwiązań ich problemów. Jak wspomniał użytkownik @1Guma gra działa prawidłowo również u mnie i wielu innych graczy korzystających z platformy PC. Jeśli u Ciebie gra się nie uruchamia, problem nie leży po stronie produktu tylko lokalnie (Twój komputer) Możesz sprawdzić bardzo przydatne kroki zaproponowane innym graczom w tym i tym wątku, jeśli jednak Twój post na forum miał tylko za zadanie wyrazić Twoje niezadowolenie w niezbyt wyrafinowany sposób, to miej na uwadze iż będziemy tego typu wpisy usuwać!  Dlatego zanim coś napiszesz, zapoznaj się z naszym regulaminem

 

 

Wiadomość 5 z 5 (209 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA