Dot.: brak polskojezycznych gier w sklepie origin

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

brak polskojezycznych gier w sklepie origin

★ Apprentice

może tym razem szanowny admin nie usunie i nie da kary Frown  otóż chciałbym poruszyć pewien problem mianowicie nie mam możliwości zakupu polskich wersji językowych mieszkam poza granicami Polski i radze sobie z angielskim mimo to chciałbym kupić polskojęzyczną  wersje niestety nie da sie...trochę mi przykro ze tak sie traktuje pl...słyszałem ze jest to spowodowane niższymi cenami   i ze to IP o tym decyduje dla mnie to absurd bo IP może decydować o walucie a nie wersji językowej.... ma nadzieje ze to sie wkrótce zmieni... chodzi o gry battlefront 2 i mass effect andromeda

Wiadomość 1 z 6 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskojezycznych gier w sklepie origin

Witaj

 

Pamiętam twój post odnośnie Battlefronta 2, trzeba było w tamtym poście zamieścić info. Że mieszkasz za granicą, a tak doszło do małej spiny i koledzy skasowali twój post. Co do języka polskiego za granicą to jest problem bo jest tzw. regionalizacja jedynym sposobem żeby gra działała za granicą w PL jest zakup i rejestracja jej w Polsce, ponieważ gra przypisuje IP regionu do języka (tak jak wspomniałeś)

Wiadomość 2 z 6 (193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskojezycznych gier w sklepie origin

★ Apprentice

rozumiem ale to jest bez sensu skoro IP tak przypisuje co stoi na przeszkodzie dodać PL  zostawiając Euro i cenę z regionu bo oto w tym chyba chodzi...

Wiadomość 3 z 6 (184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskojezycznych gier w sklepie origin

★ Apprentice

to co? mam zmienić IP kupić grę? czy nie jest to złamanie regulaminu? po za tym czy grając później będę musie za każdym razem zmieniać IP?  pomijając absurd tej sytuacji mam jeszcze dwa wyjścia 1 "podkulić ogon" kupić Angielskojęzyczną wersje i udawać ze nic sie nie stało tym samym dać ciche przyzwolenie na dyskryminacje PL  2 wrócić do Steam olać Origin i tam zostawiać swoje pieniądze Wink 

Wiadomość 4 z 6 (179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: brak polskojezycznych gier w sklepie origin

Community Manager

Hej @wordanpl

 

Doskonale rozumiem, że będąc za granicami Polski chciałbyś grać w języku polskim, niemniej z racji tego, iż zakupy wykonywanie poprzez Origin są regionalizowane, podczas zakupu gry poza granicami kraju otrzymasz wersję językową gry, która została przeznaczona na dany rynek. 

 

Najprostszym rozwiązaniem w tym wypadku jest poproszenie kogoś, kto mieszka w Polsce, o to by dokonał zakupu za Ciebie Standard smile. W większości dużych sieciowych sklepów są dostępne polskie wersje językowe gier, na wszelki wypadek warto upewnić się ze sprzedawcą czy dana wersja gry nie jest dostępna w innym języku. (Informacja na temat tego w jakim języku jest dostępna gra znajduje się na odwrocie pudełka). 

Wiadomość 5 z 6 (169 wyświetleń)

Dot.: brak polskojezycznych gier w sklepie origin

★ Apprentice

no to mi pomogłeś Wink 

Wiadomość 6 z 6 (156 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem