Dot.: Wybór złej płatnocci za fife jak to zmienic

autor: 1Guma
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wybór złej płatnocci za fife jak to zmienic

★★★ Newbie

Witam, wczoraj chciałem zakupic gre fifa i wybrałem zły bank a teraz niewiem jak to zmienic na moj , pomoze ktos??

Wiadomość 1 z 4 (183 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wybór złej płatnocci za fife jak to zmienic

★★★ Pro

Witam,

 

@marcys371 transakcja doszła do skutku? Pieniądze z konta zostały pobrane? Opisz bardziej dokładnie swój problem. Krok po kroku. 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 4 (174 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wybór złej płatnocci za fife jak to zmienic

★★★ Newbie

Witam, mój problem polega na tym ze. Chciałem kupić fife na promocji w origine chciałem zrobić przelew, ale mojego banku nie wybrałem bo nie było. Ale wybrałem jakiś inny pokrewny, podałem dane do przelewu w tym banku i on wymaga ode mnie dane jak się dowiedziałem z mojego banku które rzekomo mi dał podczas zakładania konta u nich a tego wcale nie robiłem. i chciałem anulować ten przelew ale się nie da bo nie ma takiej opcji. i obecnie status zamówienia jest oczekuje. i pisze tam tez ze czekają na mój ruch. by dokończyć przelew a ja nie chce. jak to całkowicie zignorować, anulować itp??

Wiadomość 3 z 4 (161 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wybór złej płatnocci za fife jak to zmienic

★★★ Pro

https://myaccount.ea.com/cp-ui/orderhistory/index

 

W tym miejscu po rozwinięciu konkretnego zamówienia ( symbol "+") . Tam będziesz miał opcję anulowania zamówienia. 

 

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem. 

Wiadomość 4 z 4 (159 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem