Weryfikacja adresu email - Błąd

autor: ksanka2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Weryfikacja adresu email - Błąd

★★★ Newbie

Witam.

Założyłem córce konto w Origin, kiedy wystąpił problem z programem (białe tło) próbowałem się skontaktować z działem pomocy przez mail, Niestety mój adres mailowy (rodzica) jest nie aktywny. Otrzymany mail z EA z informacją i linkiem kieruje mnie do strony z komunikatem

"

Weryfikacja adresu e-mail

Wystąpił niestety błąd i nie mogliśmy zweryfikować Twojego adresu e-mail. Spróbuj ponownie."

 

Teraz założyłem swoje konto na EA z własnym mailem ale już innym ID. Przez stronę EA nie mogę się zalogować, używając Id i hasła córki. Nie przychodzi mi (adres rodzica) żadne maile. Czy fakt, że pierwsza aktywacja/weryfikacja konta nastąpiła kilka tygodni po założeniu konta ma coś wspólnego z problemem oraz  "biały ekran" ?

Wiadomość 1 z 2 (1 538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Weryfikacja adresu email - Błąd

Community Manager (retired)

@ksanka2 Witaj!

 

Problem białego ekranu w Origin, ma podłoże techniczne: sterownik/karta lub połączenie na tą dolegliwość przygotowaliśmy parę kroków na forum. W Twojej sytuacji jednak, jeśli jest problem z przypomnieniem sobie danych, zapraszam Cię do kontaktu z naszym działem pomocy, najlepiej mając klucz seryjny od gry.

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (1 523 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem