Dot.: Utracona gra The Sims 3

autor: SilenceeXxx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracona gra The Sims 3

★★★ Newbie

Witam. 

Zakupiłam grę The Sims 3 (klucz ze strony G2A). Gra została zainstalowana, i w nią grałam. 

Przed chwilą chciałam ją włączyć, ale w bibliotece gier nie było jej, zniknęła.. 

Wyskakuje komunikat że gra "Wymaga aktywacji" (kod nie działa). 

Co mam w tej sytuacji zrobić?  (dołączam screen) 

Wiadomość 1 z 4 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracona gra The Sims 3

Hej.

Na początek muszę powiedzieć, że platforma G2A nie jest w żaden sposób powiązana z EA, niektóre z kluczy od handlarzy mogą zostać zablokowane.

Zajrzyj do poniższych artykułów i wykonaj opisane tam kroki.

Jeśli mimo tego gra nadal nie będzie widoczna, możesz spróbować skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA. Niestety tak jak powiedziałem, nie mogę zapewnić Ci rozwiązania sprawy z powodu zakupu gry z niepewnego źródła.

Kontakt z doradcą EA - instrukcja

Wiadomość 2 z 4 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracona gra The Sims 3

★★★ Newbie

Nawet gdybym chciała kupić tą grę bezpośrednio przez origin to nie mam takiej możliwości, ponieważ jej tam nie ma. 

Przeszukałam cały sklep origin i są tam tylko dodatki do The Sims 3 a podstawki nie. 

Wiadomość 3 z 4 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracona gra The Sims 3

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @SilenceeXxx

 

Podstawowa wersja gry The Sims 3 dostępna jest w The Sims 3 Zestaw Startowy. Faktycznie w sklepie Origin gra nie jest dostępna jako indywidualny produkt, tak jak to jest np w przypadku The Sims 4. 

 

//Przeniosłem Twój post na właściwe forum//

Wiadomość 4 z 4 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem