Dot.: Pytanie awaryjne

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Pytanie awaryjne

★★★ Newbie
Mam problem z odpowiedzeniem na pytanie awaryjne ponieważ zapomniałem jaka jest odpowiedź z której korzystałem ostatnio 5 lat temu
Wiadomość 1 z 3 (283 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Pytanie awaryjne

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Pytanie możesz zmienić kontaktując się  z suportem:

 

https://help.ea.com/pl/contact-us/?product=origin&platform=pc&category=manage-my-account&issue=manag... tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

 

 Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.


 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (327 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Pytanie awaryjne

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Pytanie możesz zmienić kontaktując się  z suportem:

 

https://help.ea.com/pl/contact-us/?product=origin&platform=pc&category=manage-my-account&issue=manag... tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

 

 Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.


 

Wiadomość 2 z 3 (328 wyświetleń)

Dot.: Pytanie awaryjne

Community Manager (retired)

Mam nadzieję, że kontakt z supportem okazał się owocny Wink

 

Pamiętaj na przyszłość, że najszybszym rozwiązaniem problemu z zapomnianą odpowiedzią na pytanie alarmowe jest kontakt telefoniczny z naszym centrum pomocy Standard smile Ważne, abyś miał wtedy dostęp do adresu email powiązanego z Twoim kontem EA!

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 3 (266 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem