Problem z multiplayer Mass effect 3

autor: luk257
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z multiplayer Mass effect 3

★★ Novice

Podczas uruchomienia Me3 Multi występuje błąd: do korzystania z funkcji sieciowych gry niezbędna jest przepustka sieciowa. Grę posiadam od 2012 roku i nigdy nie miałem żadnych problemów. Używałem opcji napraw grę jak reinstalacji niestety nic to nie dało. Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 12 (907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

★★ Novice

Dzięki za poświęcony czas i przepraszam że trochę mnie poniosło. Rozwiązaniem sprawy było przyznanie nowego klucza przez konsultanta. Pozdrawiam.

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 12 (862 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

Community Manager

Hej @luk257

 

Problem może zostać rozwiązany poprzez reinstalację gry wraz z czyszczeniem rejestru (możesz skorzystać w tym celu z CCleaner). Jeżeli to nie rozwiąże problemu skontaktuj się z nami telefonicznie

 

Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem Standard smile 

Wiadomość 2 z 12 (892 wyświetleń)

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

★★ Novice

Niestety podane rozwiązanie nie pomogło.

Wiadomość 3 z 12 (884 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

Community Manager (retired)

@luk257 

 

Hej! Jeśli porady @EA_Kuba nie pomogły, skontaktuj się proszę z naszymi kolegami z działu pomocy celem sprawdzenia konta! W dniu dzisiejszym pracują od godz 12 do 21

 

Pozdrawiam Fingers crossed

Wiadomość 4 z 12 (859 wyświetleń)

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

★★ Novice

Nie dość że mam problemy z grą którą naprawdę lubię to jeszcze mam dzwonić na swój koszt? Dalsze przedłużanie Origin Acces jak i kupno Andromedy stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Fakt , nie grałem w Me3 multiplayer z 2 lata, nie wiem co się stało ale macie to naprawić. Sprawdźcie sobie moje staty na http://n7hq.masseffect.com/home/?name=luk257&platform=pc najlepsze miejsce na świecie - 1

Wiadomość 5 z 12 (851 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

[ Edytowane ]
★★★ Pro

Witam,

 

Nie musisz dzwonić na swój własny koszt. Możesz poprosić o telefon od konsultanta wybierając odpowiednią funkcję podczas ostatniego etapu w procesie zakładania nowej sprawy. 

 

PS Do pierwszego miejsca na świecie jeszcze troszkę Panu brakuje, ale co tam jak się chwalimy to ja też! 

 

PPS Niech Pan nigdy więcej nie pisze wiadomości w stylu: " nie wiem co się stało ale macie to naprawić".  @EA_Ataashi @EA_Odix @EA_Kuba to nie roboty tylko ludzie (bardzo pomocnymi zresztą). Bo może nie zostać Pan potraktowany w poważny sposób. 

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 6 z 12 (845 wyświetleń)

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

★★ Novice

Co, zabolało? Jeśli chodzi o miejsce w rankingu to było pierwsze, kiedyś. Czytaj ze zrozumieniem panie Ryder. Sam fakt że muszę tu pisać mnie wkurza. Nie mam pretensji do konsultantów tylko do Ea ogólnie. Instaluję gę po dwóch latach która nagle nie ma wszystkich  funkcji.

Wiadomość 7 z 12 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

Community Manager (retired)

@luk257 Witaj!

 

Rozumiem Twoje rozgoryczenie jednak ton Twoich wypowiedzi zmierza w kierunku, którego nie będziemy na forum tolerować. W szczególności prowokowanie czy ataki kierowane do osób, które chcą Ci pomóc jak @1Guma. Dlatego zalecam chwilę oddechu oraz zapoznanie się dokładnie z naszym wytycznymi o funkcjonowaniu forum oraz poszanowaniu dla innych użytkowników.  Odnośnie problemu, który zgłosiłeś niestety ale jak już Ci przekazaliśmy pewnych rzeczy na forum nie załatwimy i w takich sytuacjach jest wymagany kontakt z naszymi kolegami. Postępując z instrukcjami podanymi TUTAJ nie jesteś narażony na żadne koszta. Standard smile

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 8 z 12 (823 wyświetleń)

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

★★ Novice

Dzięki za poświęcony czas i przepraszam że trochę mnie poniosło. Rozwiązaniem sprawy było przyznanie nowego klucza przez konsultanta. Pozdrawiam.

Wiadomość 9 z 12 (863 wyświetleń)

Dot.: Problem z multiplayer Mass effect 3

★★★ Pro

@luk257 cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. 

Wiadomość 10 z 12 (807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem