Dot.: Problem z Originem

autor: Revan2000s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Originem

★ Novice

Mam taki problem otóż wczoraj chciałam sobie pograć w simsy i włączyłam Origina jak zawsze. On zaczął się aktualizować, pobierać ją po czym pasek postępu nie doszedł nawet do 1/4 jak wyskoczył błąd, który wyświetla się teraz za każdym razem gdy włączam Origina, a nawet lepiej jak tylko włączę komputer Origin sam się włącza i wyświetla ten błąd ,,Nie można nawiązać połączenia z internetem". Opisane jest, że potrzebny jest internet, ale ja go mam. Co prawda bezprzewodowy, ale podczas poprzednich aktualizacji nie był to problem. NA końcu opisu okienka z błędem jest link dzięki któremu mogę przez stronę zaktualizować program jednak on się instaluje niby aktualizuje, pasek dochodzi do końca i...znowu ten sam błąd. Nie chciałam na razie odinstalowywać programu bo czytałam, że raczej to nie pomaga. Co mogłabym zrobić, proszę o pomoc!

Wiadomość 1 z 2 (119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Originem

[ Edytowane ]

Hej.

Sugeruję zajrzeć do poniższego artykułu.

https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/connection-issues-with-origin/

Znajdziesz tu kroki, które pomogą rozwiązania Ci problem.

Skup się szczególnie na krokach związanych z połączeniem. Wykonaj je nie pomijając niczego.

 

Przy tym związanym z portami najlepiej skontaktować się z dostawca internetu, jeśli nie znasz się dobrze na tego typu sprawach. Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (113 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem