NFS Hot Pursuit nie chce się aktywować

autor: 2RedDevil0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

NFS Hot Pursuit nie chce się aktywować

★★★ Newbie

Po około 6-7 latach od zakupu gry chciałem w nią znowu zagrać.
Niestety okazało się, że płyta nie jest w dobrym stanie i nie pozwala na zainstalowanie gry.
Postanowiłem aktywować ją na Origin kluczem seryjnym. Otrzymuję informację 'Ten kod został już zrealizowany'. Nigdy go nie aktywowałem na Origin.

Wiadomość 1 z 2 (397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: NFS Hot Pursuit nie chce się aktywować

Community Manager (retired)

Cześć @2RedDevil0

 

Świetnie, że chcesz wrócić do gry po tak długim czasie!  Jednak jeśli Origin uparcie twierdzi, że kod produktu został już wykorzystany, warto sprawdzić czy rzeczywiście tak jest i ewentualnie dowiedzieć się na jakim koncie znajduje się gra.

 

Takich informacji będzie w stanie udzielić Ci jeden z naszych doradców - tutaj znajdziesz parę wskazówek jak skontaktować się z naszym centrum pomocy: http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (399 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: NFS Hot Pursuit nie chce się aktywować

Community Manager (retired)

Cześć @2RedDevil0

 

Świetnie, że chcesz wrócić do gry po tak długim czasie!  Jednak jeśli Origin uparcie twierdzi, że kod produktu został już wykorzystany, warto sprawdzić czy rzeczywiście tak jest i ewentualnie dowiedzieć się na jakim koncie znajduje się gra.

 

Takich informacji będzie w stanie udzielić Ci jeden z naszych doradców - tutaj znajdziesz parę wskazówek jak skontaktować się z naszym centrum pomocy: http://answers.ea.com/t5/Origin/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5...

 

Wiadomość 2 z 2 (400 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem