Gra się nie uruchamia.

autor: WojtylaJP2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra się nie uruchamia.

★★★ Newbie

Włączam grę i wyskakuje mi, że synchronizuje z siecią ale się nie uruchamia. I tak wszystkie gry. Co zrobić? Zawsze działało.

 

Wiadomość 1 z 2 (1 208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra się nie uruchamia.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@WojtylaJP2 Witaj na forum!

 

Na przyszłość prosimy abyś bardziej doprecyzował z jaką grą/grami masz problem Wink Z Twojego opisu wynika, iż mam problem z opcją synchronizacji czyli tzw. chmury. Co radzimy to wyłączenie jej z opcji ustawień samego Origin:

 

 

Captu554353E3re.PNG

 

 

Po wyłączeniu chmury, jeśli nadal by występował błąd, spróbuj jeszcze zmiany nazwy folderu z ustawieniami danej gry na przykładzie gry Fifa 17:

 

Problem synchronizacji  wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 17 na np. FIFA 17 kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) >  Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy gry Droga do Sławy oraz trybu KARIERA/Pro Club mogą zostać usunięte! 

 

ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

INFO: Mieliśmy niestety zgłoszenia, że antywirus AVG/Avast czy Mcaffe mogą powodować właśnie taki stan rzeczy

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi oraz tytuły, które przestały działać. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (1 193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem