Bledna cena w sklepie

autor: WampMichal7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bledna cena w sklepie

★★★ Newbie

Więc prosta sprawa, wchodzę na origina i widzę to (załącznik). Kiedy klikam "kup teraz" na którejkolwiek z tych dwu gier, gdy przenosi mnie do sklepu - cena jest normalna. Zakupiłbym obydwa tytuły ze zniżką, a normalnie nie kupie żadnego. Czemu jest stosowany "false advertising"? Chyba, że to błąd aplikacji? Liczę na odp, bo jeżeli jest taka przecena a mi coś nie działa to wolałbym to naprawić. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 2 (80 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bledna cena w sklepie

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@WampMichal7 

 

Na Origin trwała promocja z okazji targów EA Play/E3 w ramach, której można było nabyć produkty w promocji. Promocja obowiązywała według regulaminu na dole strony promocji do 20 czerwca do godz 18.00 czasu polskiego. W zależności kiedy sprawdzałeś stronę sklepu, jeśli strona w aplikacji nie została odświeżona, ceny mogły wyświetlać się prawidłowo jednak Origin wskazywał trwanie jeszcze promocji  z grafiki.

 

W razie wątpliwości co do promocji lub cen, zawsze zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy:

 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

 

 

 

Wiadomość 2 z 2 (61 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem