Aplikacja Origin nie chce się uruchomić MAC

autor: opalnatalia
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aplikacja Origin nie chce się uruchomić MAC

[ Edytowane ]
★★ Newbie

Aplikacja Origin nie chce się uruchomić na mac-u. Okno się otwiera, ale cały czas pokazuje komunikat, że "Coś poszło nie tak". Wcześniej działało bez problemu. Co robić?

Wiadomość 1 z 5 (3 674 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Aplikacja Origin nie chce się uruchomić

Community Manager (retired)

@opalnatalia Witaj!

 

Odnośnie problemów z aplikacją Origin, to dużo przydatnych kroków znajdziesz w artykule na forum, również dotyczących platformy MAC

 

Na Twoim miejscu wykonałbym kroki poniżej w tej właśnie kolejności:

 

  1. Reset programu Origin

  2. Ręczne odinstalowanie aplikacji na MAC

  3. Następnie pobierz najnowszą wersję z naszej strony

Powinno zadziałać. W razie czego prześlij nam proszę komunikat (zrzut)  jaki otrzymujesz przy starcie oraz About this Mac do swojej odpowiedzi.

Wiadomość 2 z 5 (3 664 wyświetleń)

Dot.: Aplikacja Origin nie chce się uruchomić

★★★ Newbie
@EA_Odix zrobilam wszystko dobrze i nadal mi sie nie chce wlonczyc a i nic mi sie nie pokazuje
Wiadomość 3 z 5 (1 372 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Aplikacja Origin nie chce się uruchomić

Hero (Retired)
@liameq0

Sa dwie opcje - abo masz oprocz GateKeepera inny program antywirusowy ktory właśnie ci zablokowal Origin - odinstaluj go.

Albo masz problem z łaczem internetowym.
Zresetu swoj modem /router odlacz go od pradu na 10 minut i wlacz ponownie, ten komunikat wyskakuje kiedy twoj internet nie ma łacz szerokopasmowych potrzebnych do polaczenia sie z Orgin a tylko lacza wąskopasmowe ktoe obsluzą i bardzo dobrze obdsłużą strony internetowe.Niestey platforma Origin potrzebuje lacza szerokopasmowego,. Ostatnio dostawcy intrnetu wciaz w nim dluba i bardzo czesto te łacze szerokopasmowe chodzi kiepsko albo wcale go nie ma. Zadzwoń do nich i spytaj czy nie wylączyli go czasowo przypadkiem

Jesli to nie pomoze sprobuj zmienić adres DNS . Jak to zrobić ponizej w artykule jednak zamiast wprowadzać DNS serweru Googla wpisz jako preferowany serwer 1.1.1.1 oraz alternatywny 1.0.0.1 to adres serweru Cloudflare
https://www.dobryvpn.pl/artykuly/jak-zmienic-adres-serwera-dns-na-macu/

Nie jestem pracownikiem EA
Wiadomość 4 z 5 (1 366 wyświetleń)

Dot.: Aplikacja Origin nie chce się uruchomić

Community Manager

Hej @liameq0 

 

Ostatnia odpowiedź w tym wątku została udzielona blisko 3 lata temu Standard smile Zamknąłem ten wątek z racji zasad na forum związanych z odkopywaniem starych wątków. Jeżeli rozwiązanie zaproponowane przez @kreatora nie pomogą w rozwiązaniu problemu załóż nowy temat na forum opisując dotychczas wykonane kroki Standard smile

Wiadomość 5 z 5 (1 275 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem