Dot.: Aktualizacja Origin

autor: misiamaniaewe
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Aktualizacja Origin

★★★★★ Newbie

Dzień dobry! Mam problem z aplikacją Origin. Gdy próbuję zaktualizować aplikację wyskakuje mi komunikat, że niby ''NAPOTKAŁ JAKIŚ BŁĄD''. Próbowałam ponownie zainstalować aktualizację ale nic. Następnie pobrałam Origin od nowa ale to też nic nie dało. A gdy próbowałam pominąć aktualizację wyskakiwało mi okienko z informacją: "System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia ścieżki lub pliku". Proszę o pomoc!!!

Wiadomość 1 z 5 (1 212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Aktualizacja Origin

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunęła ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (1 458 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Aktualizacja Origin

Hej.

Na początek prosiłbym abyś usunęła ręcznie aplikację Origin. - LINK

Po usunięciu programu, pobierz plik instalacyjny Origin z tej strony internetowej - https://www.origin.com/download

Następnie otwórz pobrany folder, naciśnij Prawym Przyciskiem Myszy (PPM) na plik "OriginThinSetup.exe" i wybierz "Uruchom jako administrator".

 

Jeśli to nie zadziała, a instalacja się nie powiedzie, wykonaj bardziej rozbudowane poniższe kroki w wymienionej kolejności.

  1. Ręcznie odinstaluj aplikację Origin.
  2. Uruchom program CCleaner.
  3. Zrestartuj swój router/modem, a następnie wykonaj czysty rozruch systemu.
  4. Upewnij się, że Kontrola Konta Użytkownika jest włączona.
  5. Pobierz najnowszą wersję aplikacji Origin, oraz uruchom plik instalacyjny jako administrator.
  6. Dodaj Origin do wyjątków w zaporze oraz antywirusie, a następnie upewnij się, że wszystkie wymagane porty są otwarte.
  7. Na koniec uruchom zainstalowany program Origin jako administrator.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 5 (1 459 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja Origin

★★★★★ Newbie

Tylko jak próbuje odinstalować okazuje mi się komunikat (jpg.2)

Wiadomość 3 z 5 (1 201 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktualizacja Origin

W tym wypadku sugeruję zajrzeć do TEGO artykułu. Znajdziesz tu kroki, które pomogą Ci rozwiązać problem.

Wiadomość 4 z 5 (1 194 wyświetleń)

Dot.: Aktualizacja Origin

★★★★★ Newbie

Dzięki <333 Uratowałeś mi tym życie... Raczej moich Simów :**

Wiadomość 5 z 5 (1 186 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem