Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

★★ Novice

Wczoraj zakupiłem w waszym sklepie cyfrową wersję gry Need for Speed (2016). Pobrałem grę, zaktualizowałem i nic. Klikam w ikonkę Graj i zupełnie nic się nie dzieje, na forach nie znalazłem żadnego rozwiązania tego tematu, żadne forum nie prowadzi do rozwiązania go. Czuję się oszukany bo zapłaciłem za coś co nawet się nie włącza.

Wiadomość 1 z 9 (498 wyświetleń)

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Enderseit Hej!

 

Przeniosłem Twój wpis do działu NFS 2015, gdzie również znajdziesz podobne wątki odnośnie problemu z uruchomieniem gry. Jeśli pliki gry pobrały się prawidłowo i instalacja nastąpiła bez jakichkolwiek błędów, spróbuj na początek poniższych rzeczy:

 

 

OPCJA NAPRAW : Sprawdź spójność plików w aplikacji Origin Prawy klik na grę i wybieramy opcję Napraw

 

URUCHOM GRĘ JAKO ADMINISTRATOR  Prawym na ikonę skrótu gry i Uruchom jako Administrator

 

AKTUALIZACJA STEROWNIKÓW: Jak pobrać aktualizację do karty graficznej 

 

TRYB WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI: Po przeinstalowaniu sterowników, dodaj proszę raz jeszcze grę (.exe) według instrukcji poniżej:

 

Poniżej zamieszczam oficjalne poradniki ze strony wsparcia NVIDIA/AMD jak prawidłowo ustawić takie tryby:

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

PS. Jeśli gra się nie uruchamia przyczyna jest lokalna po stronie komputera. Jednak jeśli czujesz się "oszukany" i nie chcesz wykonywać powyższych kroków, możesz śmiało skorzystać z naszej Gwarancji Zadowolenia i poprosić o zwrot przez aplikację Origin. Jak widzisz wielu użytkownikom byliśmy wstanie pomóc, dlatego spróbuj proszę wymienionych propozycji. Fingers crossed

 

 

Wiadomość 2 z 9 (487 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

★★ Novice

Hej, dzięki za tak szybką odpowiedź Standard smile

Otworzenie przez administratora bez rezultatów.

Po naprawieniu gry COMODO wykrył malware w pliku ActivisionUi.exe (coś takiego) i go zablokował. Wyłączyłem antywirus i naprawiłem grę ponownie to także nie przyniosło rezultatu.

Wysyłam DxDiag z nadzieją, że mi pomożesz.

 

Bardzo długo czekałem na tego NFS'a i właśnie mam chwilę aby w niego zagrać zatem zwrot nie wchodzi w ogóle grę.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 9 (482 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

Community Manager (retired)

Witaj @Enderseit

 

W podesłanym przez Ciebie raporcie DxDiag widać, że Twój sterownik do karty graficznej był ostatnio aktualizowany w 2016 roku (Driver Date/Size: 9/16/2016), dlatego prosiłabym abyś zgodnie z instrukcjami od @EA_Odix go zaktualizował oraz ustawił tryb wysokiej wydajności. Obawiam się, że samo uruchomienie gry w trybie administratora mogło nie okazać się skuteczne Oops

Wiadomość 4 z 9 (458 wyświetleń)

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

[ Edytowane ]
★★ Novice

Crimson zaktualizował mi sterowniki do najnowszej wersji AMD i nadal nic.

 

Dziwne bo wszystkie inne gry jakie mam chodzą bez zarzutu. NFS po prostu w ogóle nie reaguje na włączenie, nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem

 

Edit:

 

Najdziwniejsze jest to, że nie mam ani komunikatu o żadnym błędzie ani nic podobnego

Wiadomość 5 z 9 (446 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

★★★ Newbie

Mam dokladnie to samo co ty . tez mam amd , sterowniki działają i nic . Nie moge zalaczyc gry 

Wiadomość 6 z 9 (436 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

★★ Novice

Wygląda na to, że sobie pograliśmy Standard smile

Wiadomość 7 z 9 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

★★★ Novice

Siema, mam ten sam problem, również AMD : / Próbowałem juz wszystkiego serio i nadal nic :/ 

Wiadomość 8 z 9 (424 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NEED FOR SPEED NIE REAGUJE

Community Manager (retired)

@Enderseit @sasuker10 

 

Zobaczcie proszę rozwiązanie z tego wątku, które pomogło NabityEktomorfik w uruchomieniu gry.  Jeśli korzystacie z antywirusów typu: AVG/Avast, McAfee, przed uruchomieniem gry spróbujcie je testowo wyłączyć! Dodatkowo zerknijcie tutaj, gdzie znajdziecie extra kroki do wypróbowania! 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlijcie nam proszę raport DXDIAG do Waszej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 9 z 9 (386 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem