Gra nie chce się włączyć NFS 2015

autor: Dzynek_97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie chce się włączyć NFS 2015

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

mój komputer spełnia wymagania gry mam zainstalowane potrzebne sterowniki opcja napraw grę nic nie wnosi 

 

Wiadomość 3 z 5 (650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Gra nie chce się włączyć NFS 2015

★★★ Newbie

Witam, kupiłem dzisiaj gierkę instaluje aktualizuje i wgl nareszcie gotowa kilkam graj a tutaj "program Need For Speed przestał działać" i tyle z grania ktoś wie co zrobić ?

Wiadomość 1 z 5 (690 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć NFS 2015

Hej.
Na początek mam kilka pytań, które pomogą w rozwiązaniu problemu.
Czy Twój sprzęt spełnia wymagania sprzętowe co do gry?
Czy masz zaktualizowane potrzebne sterowniki?
Jeśli sterowniki są zaktualizowane prosiłbym o użycie opcji Napraw grę po uprzednim naciśnięciu PPM na ikonę gry z menu origin.
Proszę dać znać czy to pomogło. Jeśli nie, przejdziemy do innych kroków naprawy.
Pozdrawiam.
Wiadomość 2 z 5 (687 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce się włączyć NFS 2015

★★★★★ Newbie

dodam ,że ten sam błąd wyskakuje przy grze star wars battlefront ,również zakupionym przez orgin

 

Wiadomość 4 z 5 (645 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chce się włączyć NFS 2015

Community Manager (retired)

@Dzynek_97 @morgull1997

 

Zobaczcie proszę rozwiązanie z tego wątku, które pomogło NabityEktomorfik w uruchomieniu gry.  Jeśli korzystacie z antywirusów typu: AVG/Avast, McAfee, przed uruchomieniem gry spróbujcie je testowo wyłączyć! Dodatkowo zerknijcie tutaj, gdzie znajdziecie extra kroki do wypróbowania! 

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlijcie nam proszę raport DXDIAG do Waszej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 5 z 5 (635 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem