Dot.: the sims

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Od jakiegoś czasu mam oprogramowanie Windows 10 i na początku the sims 2 działały bardzo dobrze ale teraz nie chcą się uruchomić. Pojawia się komunikat, że ta aplikacja nie jest aktualna z obecnym systemem operacyjnym. Próbowałam uruchomić jako administrator przy zgodności ze wszystkimi oprogramowaniami jakie były dostępne ale to nie pomaga. Co mam zrobić?

Wiadomość 1 z 4 (228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Agatamakota19 Hej!

 

Sims 2 jest grą, która była wydana na wersje Windowsa  98/98 SE/Me/2000/XP/Vista więc nie ma pewności i gwarancji, że zadziała pod najnowszy system Windows 10 i jego nowe aktualizację. Jest kilka obejść oficjalnych, poniżej jedno z nich:

 

Oficjalne obejście zakłada:

 

  • Prawy klik na skrót Sims 2 > Właściwości
  • Zakładka Zgodność
  • Zaznaczamy opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybieramy Windows 98/ME
  • Poniżej zaznaczamy zredukowanie palety kolorów do 8 bit (256)
  • Zaznacz opcję uruchom jako Administrator i OK aby zapisać nowe ustawienia uruchamiania

 

Dodatkowo podaj nam proszę, czy grę masz zarejestrowaną na Origin czy instalowana była z płyty? 

 

Oraz zrób zrzut ekranu tego błędu łącznie z plikiem DxDiag, ułatwi to sprawę. Wink

 

Wiadomość 2 z 4 (219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims

★★★ Newbie

Dziękuję za odpowiedź! Jednak niestety ten sposób nie zadziałał. Grę mam zainstalowaną z płyty. 

Wiadomość 3 z 4 (212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims

Community Manager

Hej @Agatamakota19

 

Jeśli instalujesz grę z płyty, to prawdopodobnie na Twoim komputerze instalowana jest wersja, która nie jest kompatybilna z Windows 10. Wykorzystaj kod produktu w programie Origin, po odinstalowaniu gry z komputera, pobierz ją poprzez Origin. Zostanie ona pobrana w zaktualizowanej wersji Standard smile 

Wiadomość 4 z 4 (205 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem