the sims 3 nie chce się włączyć

autor: tosianna_004
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

the sims 3 nie chce się włączyć

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Hej, wie ktoś może, jak to naprawić? 

Wiadomość 1 z 10 (21 704 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

Community Manager (retired)

@Annielka24 Hej!

 

Jeśli w dalszym ciągu masz problem z uruchomieniem gry spróbuj po ponownej re-instalacji uruchomić tzw. Super- aktualizator - Instrukcja

 

Najważniejsze przy pierwszym uruchomieniu aby Launcher miał najbardziej aktualną wersję powinna być:

 

Captu54352356445433re.PNG

 


Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi oraz zrzutu ekranu błędu czy komunikatu.  Powodzenia! Fingers crossed

 

PS. Zakładam, że grasz na PC? Jeśli na MAC daj znać proszę! 

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 10 (21 922 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

Community Manager (retired)

Cześć @tosianna_004

 

Jeśli launcher do The Sims 3 nadal odmawia posłuszeństwa, polecam wypróbować poniższe kroki Wink

 

Daj znać czy grę udało się uruchomić! Trzymam kciuki, aby się udało Fingers crossed

 

Wiadomość 2 z 10 (21 664 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem wersja 0.0.0

★★★ Newbie

Witam. Zakupiłem ostatnio gre The Sims 3 + kilka dodatków. Po instalacji i próbie włączenia gry wyskakuje komunikat "Nastąpił błąd podczas uruchamiania zobacz szczegóły w dzienniku" 
Próbowaliśmy już chyba wszystkiego :/ od 3 dni tylko czyszczę rejestr, reinstaluje grę i aplikacje Origin. 
Ktoś ma jakieś pomysły?

Wiadomość 3 z 10 (21 664 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem wersja 0.0.0

Community Manager (retired)

Cześć @TheUbub

 

Pozwoliłam sobie przenieść Twoją wiadomość do tego wątku, gdyż wydaje mi się, że borykasz się z tym samym problemem co @tosianna_004 Oops

 

Bardzo prosiłabym, abyś wypróbował zaproponowane przeze mnie wcześniej rozwiązania. Dodatkowo uruchom Origin jako administrator.

 

Daj znać czy grę udało się uruchomić!

Wiadomość 4 z 10 (21 656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Novice

Miałam taki sam problem. Tzn nadal go mam, bo to nic nie pomogło :/ Walczę z tym od kilku miesięcy. Gdy miałam zainstalowane simsy na poprzednim komputerze z win7 do wszystko śmigało idealnie. Niestety jak próbuję zainstalować tą grę na nowym laptopie z win10 nie działa :/

Wiadomość 5 z 10 (21 640 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

Community Manager (retired)

Cześć @Annielka24

 

A czy próbowałaś uruchomić The Sims 3 w trybie zgodności ze starszą wersją systemu operacyjnego? Na przykład, Windows XP lub Vista?

 

Ze względu na to, że TS3 jest naszą starszą produkcją, czasem należy ją uruchomić w zgodności ze starszymi systemami, gdyż na systemie Windows 8 lub 10 lubi płatać figle.

 

Tutaj znajdziesz przydatną instrukcję ze strony Microsoftu: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/15078/windows-make-older-programs-compatible

 

Trzymam kciuki, aby to wreszcie rozwiązało problem Fingers crossed

Wiadomość 6 z 10 (21 638 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Novice

Tak, próbowałam z każdą możliwą opcją. Niestety, bezskutecznie :/

Wiadomość 7 z 10 (21 633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

Community Manager (retired)

@Annielka24 Hej!

 

Jeśli w dalszym ciągu masz problem z uruchomieniem gry spróbuj po ponownej re-instalacji uruchomić tzw. Super- aktualizator - Instrukcja

 

Najważniejsze przy pierwszym uruchomieniu aby Launcher miał najbardziej aktualną wersję powinna być:

 

Captu54352356445433re.PNG

 


Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi oraz zrzutu ekranu błędu czy komunikatu.  Powodzenia! Fingers crossed

 

PS. Zakładam, że grasz na PC? Jeśli na MAC daj znać proszę! 

Wiadomość 8 z 10 (21 923 wyświetleń)

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

★★★ Novice

Już wszystko działa. Bardzo dziękuję za pomoc Standard smile

Wiadomość 9 z 10 (21 623 wyświetleń)

Dot.: the sims 3 nie chce się włączyć

★★★★★ Newbie

Witam, ja robiłam tak samo a nic nie pomogło i jest dalej ten błąd jednak w języku angielskim.. co mogę jeszcze zrobić 

Wiadomość 10 z 10 (18 696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem