Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

autor: klaudiakonie32
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[info] Problem z dodatkami do The Sims 3

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witajcie Simomaniacy!

 

Zauważyłam, że ostatnio na naszym forum pojawia się coraz więcej zgłoszeń dotyczących problemów z dodatkami do gry The Sims 3 Oops A to znikają z konta Origin... A to nie pojawiają się w Launcherze gry... Niegrzeczne dodatki!

 

Jednak na początku warto sprawdzić kilka rzeczy przed kontaktem z naszym centrum pomocy Wink

 

  • Jeśli w Twojej bibliotece gier na Origin brakuje dodatków oraz podstawowej wersji gry, upewnij się, że logujesz się na właściwe konto EA!
  • Jeśli dodatek pokazuje się jako zainstalowany na platformie Origin, ale nie w zakładce z dodatkową zawartością w Launcherze The Sims 3, wypróbuj poniższe kroki:

1. Wyłącz Origin oraz Launcher.

2. Udaj się do C:\Program files (x86)\Origin Games\The Sims 3 (domyślnie), bądź folderu w którym została zainstalowana gra.

3. W folderze The Sims 3, usuń wszystkie foldery powiązane z dodatkami, których brakuje. Poniżej znajduje się lista z małą ściągawką z nazwami folderów.

 

Spoiler
Dodatki:
EP01 - The Sims 3 Wymarzone Podróże
EP02 - The Sims 3 Kariera
EP03 - The Sims 3 Po Zmroku
EP04 - The Sims 3 Pokolenia
EP05 - The Sims 3 Zwierzaki
EP06 - The Sims 3 Zostań Gwiazdą
EP07 - The Sims 3 Nie z tego Świata
EP08 - The Sims 3 Cztery Pory Roku
EP09 - The Sims 3 Studenckie Życie
EP10 - The Sims 3 Rajska Wyspa
EP11 - The Sims 3 Skok w Przyszłość

Zestawy Akcesoriów:
SP01 - The Sims 3 Nowoczesny Apartament
SP02 - The Sims 3 Szybka Jazda
SP03 - The Sims 3 Impreza w Plenerze
SP04 - The Sims 3 Miejskie Życie
SP05 - The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek
SP06 - The Sims 3 Słodkie Niespodzianki Katy Perry
SP07 - The Sims 3 Diesel
SP08 - The Sims 3 Szalone Lata 70., 80. i 90.
SP09 - The Sims 3 Film

Przykładowo: jeśli problem sprawiają The Sims 3 Rajska Wyspa oraz Impreza w Plenerze należy usunąć foldery o nazwie EP10 i SP03.

 

 

4. Ponownie uruchom Origin. Problematyczne dodatki powinny być teraz widoczne jako niezainstalowane, więc wystarczy je zainstalować i wszystko powinno już działać Standard smile

 


 

AKTUALIZACJA

 

Co zrobić, gdy wcześniej dostępne dodatki nie są już widoczne na moim koncie i nie mogę korzystać z wcześniej posiadanej zawartości?

 

Jeśli masz pewność, że znajdujesz się na właściwym koncie Origin, ustal czy dodatki były zakupione bezpośrednio w naszym internetowym sklepie - można łatwo to sprawdzić, wybierając: Origin -> Konto EA i płatności -> Historia zamówień. Jeśli dodatek jest widoczny w historii zamówień, spróbuj usunąć pliki tymczasowe na Origin zgodnie z TĄ INSTRUKCJĄ.

 

W przypadku zakupu dodatku w wersji fizycznej (mowa tutaj o pudełku z płytą oraz kodem), skontaktuj się telefonicznie z naszym centrum pomocy technicznej, aby uzyskać potrzebną pomoc.

 

UWAGA

 

W przypadku zakupu samego kodu aktywacyjnego do dodatku z nieautoryzowanego sklepu (np. Allegro, G2A, Kinguin), EA ma prawo do dezaktywowania kodu na prośbę oryginalnego dystrybutora. Wtedy należy zgłosić się bezpośrednio do sprzedawcy, u którego dokonano zakupu, w celu wyjaśnienia sytuacji.

 

Dlatego gorąco zachęcam do kupowania naszych produktów jedynie u zaufanych dystrybutorów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w poniższym artykule:

 

GDZIE KUPIĆ GRY EA

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, nie wahaj się użyć opcji "Odpowiedz", aby zadać je w tym wątku Wink

 

Pozdrawiam!

 

Wiadomość 1 z 14 (26 793 wyświetleń)

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★ Novice

Co mam zrobić w momencie gdy nie mam gry w launcherze ale na originie jest pokazane że jest zainstalowane ? PS.Sposób uzunięcia nie pomógł a jestem na właściwym konice EA

Wiadomość 2 z 14 (26 662 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

Community Manager (retired)

@saintsfromhell33

 

Ponieważ nie mam dostępu do Twojego konta i nie mogę dokładnie sprawdzić jego zawartości, najlepszą opcją w takim wypadku będzie kontakt z naszym centrum pomocy technicznej. Jeśli rzeczywiście znajdujesz się na właściwym koncie, a dodatek jest oznaczony na Origin jako odblokowany, to nasi doradcy powinni być w stanie wyjaśnić sytuację.

 

Polecam zamówić rozmowę poprzez stronę EA Help Standard smile

 

Daj znać czy sprawa została załatwiona! Trzymam kciuki Fingers crossed

Wiadomość 3 z 14 (26 652 wyświetleń)

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★ Newbie

Mam kilka dodatków ale żaden nie pokazuje mi się na originie nie chcę usuwać jednego, który też mi się nie pokazuje ponieważ zgubiłam od niego płytę co mam zrobić pomóżcie mi proszę

Wiadomość 4 z 14 (26 569 wyświetleń)

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★★ Newbie

witam, mam dokładnie taki sam problem jak opisany w temacie. 

Robię wszystko według instrukcji tutaj przedstawionej jednak bez rezultatu. Z 10 dodatków działa mi 5.

Proszę o pomoc. Całą grę mam w formie elektronicznej.

Wiadomość 5 z 14 (26 524 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

Community Manager (retired)

Cześć @klaudiakonie32

 

Pamiętaj, że dodatki do The Sims 3 znajdują się w zakładce Zawartość Dodatkowa (pod przyciskiem GRAJ), która ukaże się po kliknięciu na okładkę z grą w Twojej bibliotece gier na Origin. Będzie wyglądać to mniej więcej tak:

 

Spoiler
1.PNG

Jeśli dodatki znajdują się w Twojej bibliotece, wtedy nawet utrata płyty nie jest problemem, bo zawsze możesz pobrać je bezpośrednio z naszego klienta Standard smile Natomiast w przypadku, gdy ciągle nie możesz znaleźć dodatków, zalecam abyś skontaktowała się z nami telefonicznie.

 


Witaj @natuszkaa

 

Polecam, abyś jeszcze raz zapoznała się z punktem 4. Standard smile 

 

  • Jeśli znajdujesz się na właściwym koncie EA, a dodatki z których wcześniej mogłeś korzystać, nagle przestały być dostępne, koniecznie skontaktuj się z zespołem ds. przestrzegania zasad użytkowania naszych produktów pod adresem email: lets_talk@ea.com. Dodatkowe informacje znajdziesz w tym artykule. Nie zapomnij opisać z jakim dodatkiem dokładnie masz problem!

Mam nadzieję, że sprawę uda się szybko wyjaśnić Fingers crossed

Wiadomość 6 z 14 (26 501 wyświetleń)

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★ Novice
Zniknęły mi dwa dodatki ("The sims 3: Uniwersytet simowy" oraz "The sims 3: Zwierzaki"), więc idąc za przedstawioną tu instrukcją napisałam od razu do G2A. Problem w tym, że oni żądają ode mnie dokładnie tego:
,,To sort this issue out, we'll need a little of your assistance. Please contact Origin support in order to find out what caused this issue, then please send us screenshots of the chat. The purchased key has to be visible in the conversation.

The screenshots should be full-screen and unedited. The provided data will only be used in the complaint resolution process and nowhere else. Providing accurate materials will help us a lot in resolving your issue asap."

Nawet po tym chciałam wprost napisać w jakiejś pomocy na help.ea.com na podany wyżej adres, lecz link w tym samym zdaniu przenosi mnie do artykułu, gdzie każą wypełnić jakiś formularz. Wszystko byłoby do zniesienia, gdyby nie to, że jedyny kontakt jaki mi EA oferuje to kontakt telefoniczny, z którego nie będę mogła pozyskać żadnych dowodów dla G2A.
Wiadomość 7 z 14 (25 440 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

Community Manager (retired)

Cześć @OpusMeganium

 

Nawet w przypadku kontaktu telefonicznego z naszym centrum pomocy, zawsze po zakończeniu rozmowy otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem potrzebnych informacji, wysłaną na adres przypisany do Twojego konta EA.

 

Jednak jeśli chcesz skorzystać z angielskiego czatu na stronie EA Help, pamiętaj aby zmienić flagę w prawym górnym rogu. Tylko po wyborze odpowiedniego kraju, opcja czatu będzie dostępna Standard smile

Wiadomość 8 z 14 (25 424 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

★★ Novice

Ja mam problem z launcherem. Mimo CZTEROKROTNEJ próby zainstalowania ponownie dwóch brakujących dodatków (zwierzaki i kariera) nadal ich w launcherze nie ma. A robię wszystko jak w instrukcji. No i.... z biblioteki znikły mi Pokolenia i Cztery pory roku. Kupowałem całą kolekcję na Allegro w Grudniu 2016. Próbowałem kontaktu ze sprzedawcą, zero odzewu. Już pal licho te usunięte z biblioteki (jakim prawem bez powiadomienia?). Co mam zrobić by działały zwierzaki i kariera

Wiadomość 9 z 14 (25 289 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: [info] Problem z dodatkami do The Sims 3

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Skynert Witaj!

 

W przypadku, gdy ciągle nie możesz znaleźć/zainstalować dodatków, zalecam abyś skontaktował się z nami telefonicznie. Nasi koledzy sprawdzą Twoje konto i zawartość na nim. 

Wiadomość 10 z 14 (25 258 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem