Dot.: Zużyte kody i zgubiony kod.

autor: EA_Ataashi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zużyte kody i zgubiony kod.

★★★ Newbie

 

Witam. Mam pewien problem z moimi kodami. Ponieważ dawno nie grałam w The Sims 3 postanowiłam dzisiaj zagrać. Mam dodatki: "Po zmroku", "Zwierzaki" i "Katty Perry słodkości". Z racji tego, że ich nie miałam zainstalowanych jakimś cudem w grze chciałam je zainstalować,  Sprawa kodów wkroczyła do akcji nie mogłam zainstalować dodatku poprzez kod, a poprzez płytę zupełnie nie umiem i nie wiem czy się da. Kiedyś udało mi się je już ponownie pobrać, ale teraz nic. A zgubiłam kod do dodatku "Zwierzaki", a bardzo bym chciała wprowadzić te śliczne mordki znowu do gry.     PROSZĘ O POMOC!

Wiadomość 1 z 2 (826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zużyte kody i zgubiony kod.

Community Manager (retired)

Cześć @kitka100

 

Mówimy tu o kolekcji całkiem fajnych dodatków, więc rzeczywiście szkoda, aby przepadły Oops

 

Opisana sytuacja może wskazywać, że dodatki zostały już wcześniej przypisane przez Ciebie do innego konta EA, ale to będzie w stanie potwierdzić jedynie jeden z naszych doradców z centrum pomocy.

 

Dlatego najlepiej, abyś skontaktowała się z nami telefonicznie. Informacje jak to zrobić, znajdziesz w tym wpisie. Pamiętaj, aby wcześniej przygotować kody aktywacyjne, bo z pewnością zostaniesz poproszona o ich podanie Wink

 

Powodzenia Fingers crossed

Wiadomość 2 z 2 (816 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem